Realny świat – coś dla dzieci!

Realny świat to najnowsza książka Sary Pennypacker, której czytelnicy na całym świecie zawdzięczają bestsellerowy hit pt. PAX. I tym razem autorka przygotowała odbiorcom niezwykle poruszającą i wciągającą historię, która nie tylko bawi, ale także uczy. Książka doskonale sprawdzi się u nieco młodszych odbiorców. Poza tym jednak również dorośli znajdą w tej historii coś dla siebie, dlatego warto towarzyszyć dziecku podczas podróży przez tę powieść. Jesteście ciekawi, o czym tym razem opowiada autorka?

Realny świat - kup na TaniaKsiazka.pl

Realny świat – kilka słów o książce

Pewnego dnia dwoje dzieci odkrywa, że pośród miejskiego zgiełku znajduje się zaczarowana kraina.

Ware już nie może doczekać się zbliżających się wakacji. Ponieważ właśnie wtedy będzie mógł do woli bujać w obłokach i rozmyślać o dzielnych rycerzach. Tymczasem rodzice mają dla niego zupełnie inny plan. Zapisują go na znienawidzone półkolonie, gdzie czeka go udręka wartościowych interakcji i zajęć dla normalnych dzieci.

Jednak już pierwszego dnia okazuje się, że może wcale nie będzie tak źle. Chłopiec poznaje Jolene, szorstką dziewczynkę, która zawzięcie uprawia ogród na gruzach opuszczonego kościoła. W związku z tym Ware, zamiast chodzić do domu kultury, zaczyna budować na zagraconej działce średniowieczny zamek. Tymczasem Jolene drwi z Ware’a i uważa go za fantastę, który w odróżnieniu od niej nie zna realnego świata. Łączy ich jednak skrawek ziemi, ogrodzony murem – ich azyl. Gdy jego istnienie jest zagrożone, Ware stosując się do kodeksu rycerskiego, ślubuje bohatersko uratować ich teren.

Tylko jak właściwie wygląda bohaterstwo w realnym świecie? I czy dwoje dziwnych dzieciaków jest w stanie poradzić sobie z czyhającym na nie niebezpieczeństwem?

Przypominamy, że książka pt. Realny świat jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Znajdziecie ją tutaj. Ta powieść przypadnie do gustu wszystkim młodszym czytelnikom. Koniecznie zatem sprawdźcie, co takiego przygotowała Sara Pennypacker tym razem. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. W końcu jej historie nie bez przyczyny w tak błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi hitami, zachwycają odbiorców na całym świecie!

Przeczytaj także