Ranking najlepszych e-sklepów 2017 CENEO – dwie nagrody dla TaniaKsiazka.pl!

Cudowna, cudowna wiadomość, płynąca prosto od Was. 🙂 Ranking najlepszych e-sklepów 2017 CENEO przyniósł nam dwie wspaniałe nagrody. Drugie miejsce w kategorii Multimedia i po raz kolejny drugie miejsce w Wyborze Użytkownika. Te wspaniałe wyróżnienia to dowody na to, że lubicie naszą księgarnię i lubicie robić w niej zakupy. Za co serdecznie, z całego serca Wam dziękujemy. Kochamy książki, kochamy o nich rozmawiać. Księgarnia to miejsce bliskie naszemu sercu, cieszymy się, że raz za razem do nas wracacie i właśnie u nas kupujecie te niezwykłe cudeńka, jakimi książki przecież bez wątpienia są. Dziękujemy, to nasz i Wasz sukces!

Ranking E-Sklepów 2017 CENEO

Badanie CENEO do rankingu najlepszych sklepów internetowych w Polsce zostało przeprowadzone po raz ósmy. Zasięg badania jest ogromny. W tym roku objął 2,5 mln użytkowników, którzy głosowali poprzez system Zaufanych Opinii CENEO. Wybierali najlepsze sklepy w 14 kategoriach. W tym roku rywalizowało ze sobą aż 3500 tysiąca sklepów, a nagrodzono tylko 42!

Ranking najlepszych e-sklepów 2017 CENEO

Kategoria, w której najczęściej wyłaniane są właśnie księgarnie internetowe to Multimedia i tutaj TaniaKsiazka.pl zdobyła Srebrny Laur!

Dziękujemy za Wasze opinie, Wasze głosy, za Wasze zaufanie!

2 miejsce dla TaniaKsiazka.plUżytkownicy wybierali najlepsze sklepy, oceniając cenę produktów, jakość usług, asortyment. Sklep musiał także spełnić szereg wymagań takich jak: przynajmniej 90% pozytywnych opinii i najwyżej 10% negatywnych oraz średnia całkowita ocena wielkości co najmniej 4,5 gwiazdki na 5. Przyznacie, że kryteria bardzo wymagające, ale udało nam się im sprostać.

Drugie wyróżnienie otrzymaliśmy w specjalnej, dodatkowej kategorii, jaką jest Wybór Użytkownika. Tutaj głosowanie odbywa się w krótkim okresie czasu, tylko przez dwa tygodnie. Klienci głosują na jeden ulubiony sklep, więc konkurencja jest ogromna. Tymczasem Taniej Książce udało się drugi rok z rzędu zająć w tej prestiżowej kategorii drugie miejsce! Dziękujemy! To ogromne wyróżnienie i zaszczyt, że spośród tak wielu sklepów z różnych branż, wybraliście właśnie naszą księgarnię.

Ranking najlepszych e-sklepów 2017 CENEO

Uroczysta Gala, na której wręczono nagrody wszystkim zwycięzcom, odbyła się 8 listopada podczas XIII. Targów eHandlu w Warszawie.

Jeszcze raz drodzy Klienci dziękujemy Wam z całego serca i obiecujemy, że będziemy coraz lepsi, a Wy będziecie jeszcze bardziej zadowoleni z chwil spędzonych w naszej wirtualnej księgarni.

Ranking e-sklepów 2017 CENEO

 

Przeczytaj także