Przytul książkę na weekend – kryminał i fantastyka do 37% taniej!

Przytul książkę na weekend - kryminał i fantastyka do 37% taniej! Sprawdź >>10 lutego to bardzo przyjemna data z dwóch względów. Po pierwsze – obchodzimy wtedy Światowy Dzień Przytulania. Po drugie – organizujemy akcję Przytul książkę na weekend! Cóż to za akcja? Do 13 lutego wszystkie książki z gatunku kryminału i fantastyki są tańsze nawet o 37%! Sprawdźcie sami >>

Przytul książkę na weekend – kryminał i fantastyka do -37% taniej

Przytulanie się do książek to jedna z naszych ulubionych czynności. W końcu nie ma to, jak rzucić się w objęcia ulubionej literatury. 😉 Specjalnie na Światowy Dzień Przytulania postanowiliśmy, że uczynimy ten dzień jeszcze przyjemniejszym, dlatego organizujemy akcję Przytul książkę na weekend!

Przytul książkę na weekend - kryminał i fantastyka do 37% taniej! Sprawdź >>

Od 9 do 13 lutego wszystkie książki z gatunku kryminałów i fantastyki są tańsze nawet o 37%! Znajdziecie tam mnóstwo perełek od takich autorów jak Andrzej Pilipiuk, George R.R. Martin, J.K.Rowling, Stephen King, Harlan Coben czy Jo Nesbo. To świetna okazja, żeby zapewnić sobie kilku ciekawych literackich towarzyszy na weekend i przy okazji jeszcze zaoszczędzić. 😉 No właśnie, tylko na co się zdecydować, skoro wybór jest tak obszerny? Hmm… może na książkę, której serialowa ekranizacja wspięła się na szczyty popularności Netflixa?

Książka Modyfikowany węgiel czy serial Altered Carbon na Netflix?

Przytul książkę na weekend - kryminał i fantastyka do 37% taniej!Altered Carbon to serial na Netflix, stworzony na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej Modyfikowany węgiel, autorstwa Richarda K. Morgana. Jest to intrygująca opowieść o miłości, morderstwie i zdradzie, osadzona w odległej o 300 lat przyszłości. Nowe technologie przekształciły tradycyjnie rozumiane społeczeństwo. Świadomość można teraz zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, a ludzkie ciała są wymienne, więc śmierć nie oznacza już końca istnienia.

Przytul książkę na weekend - kryminał i fantastyka do 37% taniej!

Takeshi Kovacs jest jedynym ocalałym żołnierzem elitarnej międzygalaktycznej jednostki, która została rozbita w trakcie powstania przeciwko nowemu porządkowi. Jego umysł został uwięziony w lodzie na bardzo długie lata. Do czasu, aż długowieczny i bogaty Laurens Bancroft zaoferował mu szansę na powtórne życie, w zamian za podjęcie się śledztwa w sprawie morderstwa. Morderstwa samego… Bancrofta! Serial jest luźno inspirowany książką, dlatego zdecydowanie warto zapoznać się również z książkowym z oryginałem. 😉

Modyfikowalny węgiel - sprawdź >>

W XXVI wieku ludzkość rozprzestrzeniła się po galaktyce, a razem z nimi podziały rasowe i religijne. Pomimo wybuchających krwawych wojen, Protektorat NZ trzyma nowe światy żelazną ręką. A do kontroli wykorzystuje elitarne oddziały uderzeniowe: Korpus Emisariuszy.

Były Emisariusz NZ, Takeshi Kovacs, zna smak umierania. To jego ryzyko zawodowe. Ostatnia śmierć była jednak szczególnie brutalna. Przetransferowany strunowo na odległość wielu lat świetlnych, upowłokowiony w nowym ciele w San Francisco na Starej Ziemi i rzucony w środek spisku bezwzględnego, nawet jak na standardy społeczeństwa, które zapomniało o wartości ludzkiego życia, szybko uświadamia sobie, że pocisk, który wybił dziurę w jego piersi na Świecie Harlana, to dopiero początek problemów. Książkę znajdziecie TUTAJ.

Kryminały i fantastyka do 37% taniej!

Szukacie dobrej książki do poduszki? Albo lepiej – takiej, do której możecie się przytulić przez weekend i jeszcze dłużej? No to mamy dla Was dobrą wiadomość. 😉 Skorzystajcie z naszej akcji „przytul książkę na weekend”, gdzie wszystkie tytuły z kategorii kryminałów i fantastyki są tańsze nawet o 37%! To jest tak fantastyczna wiadomość, że mamy ochotę kogoś wyściskać! Tulimy? 😉

Wszystkie książki objęte promocją znajdują się TUTAJ.

Wyprzedaż potrwa do 13 lutego 2018 roku!
Przytul książkę na weekend - kryminał i fantastyka do 37% taniej! Sprawdź >>

Przeczytaj także