Przyrodni brat – Penelope Ward

Przyrodni brat - sprawdź na TaniaKsiazka.plPrzyrodni brat to gorąca zapowiedź, która na polskim rynku pojawi się już 24 maja 2017 roku. To absolutny hit i obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośniczek porywających opowieści, gdzie miłość czai się tuż za rogiem. Najnowsza powieść Penelope Ward szturmem wdarła się na amerykański rynek i od razu sięgnęła szczytu bestsellerowej listy „New York Timesa”.  Przekonajcie się same, co takiego tym razem przygotowała autorka swoim fanom.

Przyrodni brat – kiedy dręczyciel staje się pożądany

Główną bohaterką jest Greta, cicha nastolatka, która wiodła spokojne i uporządkowane życie. Rytm jej dnia odmierzany był za sprawą, domu, szkoły, nauki i dorywczej pracy. Pewnego dnia świat dziewczyny został wywrócony do góry nogami.

Wszystko za sprawą Eleca, który niespodziewanie pojawił się w jej domu, zyskując status przyrodniego brata. Kompletnie nieprzygotowana na taki obrót spraw Greta nie do końca potrafiła sobie poradzić z tą sytuacją.  Faktu dokonanych zmian nie ułatwiał także sam chłopak. Wyżywał się codziennie na bohaterce, wyładowując na niej swój gniew i złość. Sam, bowiem nie potrafił pogodzić się z nową rzeczywistością, w której przyszło mu żyć.

Fala nienawiści wobec Eleca rosła i rosła. Z każdą dziewczyną z ich wspólnej szkoły, przyprowadzaną przez chłopaka i z każdym dniem, kiedy zaczynał fascynować ją coraz bardziej. Tego uczucia Greta nienawidziła najbardziej. Chociaż  Elec był zbuntowany, irytujący i odpychający to dziewczyna nie mogła oprzeć się uczuciu, które wbrew jej woli zaczynało kiełkować gdzieś w środku. Sprawy nie ułatwiał fakt, iż mimo okropnego charakteru, Elec był niezwykle przystojny i bardzo dobrze zbudowany.

Z czasem oboje zaczęli zauważać, że uczucia między nimi powoli zaczynają się zmieniać. Pewnej nocy przekroczyli granicę, zza której nie było już powrotu. Kto wie, jak potoczyłaby się ta historia dalej, gdyby nie fakt, że chłopak już następnego dnia wyjechał do Kalifornii bez słowa pożegnania. Minęło wiele lat, odkąd ta dwójka miała okazję ponownie się spotkać. Ale czy rodzinna tragedia może być impulsem do wyjaśniania bolesnych spraw z przeszłości i odbudowy wzajemnych relacji?

Greta widząc go po tak długim czasie, stwierdza coś przerażającego, a jednocześnie fascynującego. Nastolatek, dla którego straciła głowę, wyrósł na mężczyznę, który doprowadza ją do szaleństwa.

Książkę pt. Przyrodni brat znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także