Przyjaciel człowieka – Andrzej Pilipiuk

Przyjaciel człowieka - kup na TaniaKsiazka.plPrzyjaciel człowieka to najnowsza książka polskiego twórcy, Andrzeja Pilipiuka, która w sprzedaży będzie dostępna już od 15 stycznia 2020 roku. Tym samym jest to doskonała propozycja dla wszystkich fanów pisarza. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele literatury fantasy, a przede wszystkim ci, którzy lubią nieco krótsze formy literackie. Ponieważ najnowsza książka Pilipiuka to nic innego jak zbiór opowiadań. W związku z tym, jeśli do tej pory nie mieliście okazji sięgnąć po książki tego pisarza, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. W jednym miejscu znajdziecie kilka wciągających i intrygujących opowieści, które mogą być początkiem waszej przygody z tym autorem. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się spodziewać!

Przyjaciel człowieka – kilka słów o książce

Nadciąga czterech jeźdźców, a każdy z nich ma własną historię. Wojna rozpoczyna swoją opowieść od niemożliwego. Oto doktor Skórzewski, uniewinniony decyzją samego Hitlera, który dołącza do nazistowskiej ekspedycji naukowej.

Zaraza szepnie wam do ucha… Pozostawiła po sobie jedynie zgliszcza starego świata. Zgliszcza, na których wbrew wszystkiemu wyrasta coś nowego. Ponieważ ludzkiego ducha jest trudniej złamać niż unicestwić jego ciało. Natomiast Głód pokaże wam swoje nieoczywiste oblicze. Ponieważ głód wiedzy, tak samo, jak głód jedzenia, potrafi zmusić człowieka do szalonych kroków. Z kolei Śmierć przypomni, że żywy nie powinien zbliżać się do świata zmarłych. Gdyż za przekroczenie cienkiej granicy przyjdzie mu słono zapłacić.

W prezentowanej dziś książce czekają na was aż cztery opowiadania, które są trafnymi i skłaniającymi do refleksji portretami ludzkiej natury.

Przypominamy, że książka pt. Przyjaciel człowieka Andrzeja Pilipiuka będzie dostępna w sprzedaży od 15 stycznia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ten zbiór opowiadań każdemu wielbicielowi twórczości pisarza. Poza tym historie przypadną do gustu każdemu, kto interesuje się literaturą fantasy i poszukuje nietuzinkowych oraz wciągających opowieści. Pilipiuk bowiem po raz kolejny udowadnia, że wciąż jest w czołówce gatunku, a jego sukces nie jest kwestią przypadku. Przekonajcie się sami!

Przeczytaj także