Prosta sprawa – Wojciech Chmielarz powraca!

Prosta sprawa to najnowsza książka mistrza polskiego kryminału, Wojciecha Chmielarza. Powieść dostępna w sprzedaży będzie już od 14 października 2020 roku i zainteresuje wszystkich miłośników twórczości pisarza. Ponadto powody do zadowolenia mają także ci odbiorcy, którzy gustują w powieściach sensacyjnych. Autor po raz kolejny zachwyca i zaskakuje czytelników. Udowadnia też, że sukces, jaki osiągnął, nie jest kwestią przypadku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości!

Prosta sprawa - kup na TaniaKsiazka.plProsta sprawa – kilka słów o fabule

Po Prostym zostało jedynie zdemolowane mieszkanie – on sam jakby rozpłynął się w powietrzu. I zrobił to na czas, ponieważ szukają go gangsterzy. Jednak nie tylko oni. Bohatera szuka także dawny przyjaciel, który przyjechał do Jeleniej Góry, by spłacić dawno zaciągnięty dług.

Przyjaciel, szukając Prostego, wpada w sam środek bardzo niebezpiecznej gry. Nie ma pojęcia, jakie obowiązują w niej zasady, ale szybko dowiaduje się, że stawka jest naprawdę wysoka. Ponieważ Prostego chcą dorwać nie tylko jeleniogórscy gangsterzy, ale także czescy mafiosi.

W związku z tym, by dotrzeć do Prostego i dowiedzieć się, o co tu chodzi, jego przyjaciel będzie musiał stawić czoła wielu niebezpieczeństwom. Na domiar złego okaże się również, że w sprawę zaangażowała się także romska mafia. Jednak po swojej stronie bohater będzie miał pewną analityczkę z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś powieść powstała w czasie lockdownu. Jeśli macie wrażenie, że już gdzieś czytaliście podobną historię, prawdopodobnie się nie mylicie. Ponieważ Prosta sprawa była publikowana na profilu autora w mediach społecznościowych, gdzie cieszyła się sporym zainteresowaniem, w postaci krótkich odcinków. Nic dziwnego, że teraz autor zdecydował się na wydanie jej w całości. Oczywiście fani mogą liczyć na rozszerzoną wersję, którą pisarz uzupełnił, a także dopracował i poprawił.

Tym samym, jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Chmielarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Przypominamy, że prezentowana dziś powieść będzie dostępna od 14 października bieżącego roku i znajdziecie ją tutaj.  

Przeczytaj także