Promocja na literaturę młodzieżową! Taniej nawet do 35%!

Promocja na literaturę młodzieżową! Sprawdź >>Zastawiliśmy na Was pułapkę, z którą nie macie szans. A z naszego labiryntu nie ma wyjścia! Oto… promocja na literaturę młodzieżową – wszystkie książki są tańsze nawet o 35%! No sami przyznajcie, że daliście się złapać w naszą pułapkę i musicie kupić dużo książek, bo nie macie innego wyjścia. 😉

Promocja na literaturę młodzieżową!

Może to młodzieżowa brawura, a może już oznaki szaleństwa, ale postanowiliśmy przecenić wszystkie książki dla młodzieży nawet o 35%! Korzystajcie z tego, póki możecie, bo te cenowe wariactwo potrwa tylko do 30 stycznia 2018 roku. Znajdziecie tam mnóstwo bestsellerów i nowości spod pióra takich osobistości jak John GreenSuzanne Collins czy Colleen Hoover. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie, bo jest w czym wybierać. 😉

Promocja na literaturę młodzieżową! Sprawdź >>

Musimy się Wam do czegoś przyznać. Do tej promocji natchnęła nas premiera nadchodzącego filmu. Może dzięki niemu nie odkryliśmy leku na śmierć, ale potrafimy wypisać książkową receptę na szczęście, dzięki której chce się żyć! Co to za film?

Premiera filmu Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Już 26 stycznia polscy kinomaniacy będą mieli okazję zobaczyć spektakularny finał epickiej sagi o Więźniu labiryntu, gdzie Thomas stanie na czele grupy zbiegłych Streferów, aby wyruszyć z nimi w ostateczną misję. Muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, aby ocalić swych przyjaciół.

Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Na miejscu zmierzą się z najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek, a jeżeli pozostaną przy życiu, to poznają odpowiedzi na pytania, które Streferzy zadają sobie od wizyty w pierwszym labiryncie.

Więzień labiryntu: Lek na śmierć - sprawdź >>Lek na śmierć to trzeci tom serii Więzień labiryntu, która szybko stała się światowym bestsellerem. Zawiera w sobie jeszcze więcej fałszywych tropów, przygód i niebezpieczeństw od poprzednich części. Tym razem DRESZCZ zabiera Thomasowi wszystko, na czym mu zależało: jego życie, bezcenne wspomnienia i jedynych przyjaciół, jakich miał – Streferów. Czy ktokolwiek przetrwa ciężką próbę? Czy Thomas zaryzykuje wszystko, aby uratować swych najbliższych? Musicie się o tym przekonać sami! Książkę znajdziecie TUTAJ.

Książki dla młodzieży nawet do 35% taniej!

Więzień labiryntu: Lek na śmierć to nie jedyna książka, która znalazła się w naszej promocji. Przeceniamy całą literaturę młodzieżową nawet o 35%, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. 😉 Zajrzyjcie do naszej kategorii z książkami dla młodzieży, gdzie skrywa się mnóstwo bestsellerów i nowości w niższej cenie!

Lista wszystkich książek objętych promocją znajduje się TUTAJ.

Promocja jest ważna do 30 stycznia 2018 roku.
Promocja na literaturę młodzieżową! Sprawdź >>

Przeczytaj także