Promocja na książki polskich autorów w Taniaksiazka.pl!

Fani polskich autorów i ich bestsellerowych książek będą zadowoleni, kiedy dowiedzą się, że w tym tygodniu ponad 3000 polskich tytułów mogą kupić nawet o 35% taniej. Na Tygodniu Literatury Polskiej, zorganizowanym przez księgarnię TaniaKsiazka.pl można znaleźć w rewelacyjnej cenie takie hity jak: Enklawa Remigiusza Mroza, Lampiony Katarzyny Bondy czy Jak pokochać centra handlowe Natalii Fiedorczuk. Promocja na książki polskich autorów trwa do 5 kwietnia włącznie.

Dzięki zniżce do 35% można kupić wiele książek w cenie poniżej 20 zł! Wśród 3000, objętych promocją książek jest wiele hitów fantasy, literatury obyczajowej, historycznej, New Adult, reportaży, biografii czy kryminałów. Duża grupa książek to aktualne bestsellery z pierwszych półek największych księgarni w Polsce. Taki tytuł jak Brud Piotra C na tygodniu Tygodniu Literatury Polskiej można nabyć w cenie 18,85 zł! Na promocyjnej liście znalazły się także takie hity jak Prowadź swój pług przez kości umarłych Olgi Tokarczuk czy Jak pokochać centra handlowe Natalii Fiedorczuk.

Promocja na tytuły polskich autorów czyli bestsellery w niskiej cenie!

Polscy autorzy są coraz bardziej cenieni zarówno na swoim rodzimym rynku jak i zagranicznym. Piszemy doskonałe kryminały, reportaże, a także książki fantasy. Wystarczy wspomnieć o słynnej wiedźmińskiej sadze Andrzeja Sapkowskiego, która niedługo doczeka się ekranizacji rodem z samego Hollywood. Na Tygodniu Literatury Polskiej możecie nabyć pierwszy tom serii za 30,55 zł. Nie zabrakło tu także bestsellerowej, wyczekiwanej przez fanów książki Bramy Światłości Mai Lidii Kossakowskiej.

Przeglądając listę książek objętych promocją warto zwrócić uwagę na książki, które dopiero niedawno miały swoją premierę. Są wśród nich: Uniwersum Metro 2033. Achromatopsja Artura Chmielewskiego, Wołyń. Bez litości Piotra Tymińskiego czy Niebezpieczne podobieństwo Małgorzaty Nachtman-Dzikowskiej.

Tytuły, które biorą udział w Tygodniu Literatury Polskiej znajdziecie tutaj>>

Przeglądajcie, poszukujcie, śpieszcie się, bo najnowsza promocja Taniej Książki, kończy się wraz z dniem 5 kwietnia.

Promocja na książki polskich autorów

Przeczytaj także