Prezent komunijny dla chłopca i dziewczynki!

Sezon komunijny w pełni, a przed najbliższymi wielki dylemat: jaki prezent komunijny podarować już nie takim małym i bardzo wymagającym dzieciom, w tak ważnym dla nich dniu. Spieszymy z podpowiedziami.

Poniżej znajdziecie zestawienie bestsellerowych prezentów komunijnych z naszej księgarni. Będą w nich zarówno książki religijne jak i niereligijne oraz zabawki. Zwróćcie także uwagę na różne propozycje Pisma Świętego, zarówno dla dzieci “na teraz” jak i na lata, kiedy z uczniów podstawówki zmienią się w dorosłych, a biblia którą otrzymają na komunię nadal będzie dla nich wspaniałą pamiątką i książką, z której będą mogli korzystać na co dzień.

Prezent komunijny – Pismo Święte w wersji dla dzieci i późniejszych dorosłych

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu Biblia Tysiąclecia

pismoPiąte wydanie Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu. w którym przypisy unowocześniono odpowiednio do osiągnięć naukowych ostatniego trzydziestolecia. Ponadto dokonano zmian merytorycznych samego przekładu w imię większej jego zgodności z tekstem oryginalnym, zwłaszcza hebrajskim w Starym Testamencie, odstępując od zbyt częstego poprawiania go według tekstu Septuaginty, której odmienne lekcje podano w przypisach.

Biblia „z rybką”. Oprawa z suwakiem

Pełny tekst Pisma Świętego w najnowszym tłumaczeniu z języków oryginalnych (tzw. Biblia Paulistów) teraz w małym, poręcznym formacie! Biblia z suwakiemDzięki temu można zabrać je ze sobą w drogę! Wydanie zawiera: – przejrzysty układ, dwukolorowy druk, na marginesach oznaczenia poszczególnych ksiąg ułatwiające wyszukiwanie tekstu, – dwa kolorowe dodatki z wprowadzeniem w lekturę Biblii i atlasem biblijnym, – wskazówki, jak czytać i modlić się słowem Bożym, – plan lektury Biblii w 365 dni.

Biblia w obrazkach dla najmłodszych

Bibilia w obrazkachNawet małe dzieci mogą zrozumieć wielkie prawdy, jeśli się im je opowie prostymi słowami. A jeśli jeszcze doda się do tego obrazki, w sercach dzieci dokona się dzieła nader błogosławionego. Ta Biblia dla najmłodszych z pewnością jest dla Was znajoma. Zapewne pamiętacie, jak sami dawniej wiele lat temu kartkowaliście te niezwykłe strony, pieczołowicie oglądając obrazki i nieświadomie zdobywając podstawy z wiedzy religijnej.

 Prezent komunijny – Pamiątka I Komunii Świętej

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

pamiątka

Niezwykła pamiątka I Komunii Świętej. Zestaw zawiera Biblię dla początkujących oraz Pamiętnik Pierwszej Komunii Świętej. W starannie opracowanym pamiętniku dla dziecka znajdują się: mały katechizm, miejsca na życzenia, ilustracje, teksty pieśni, zdjęcia i wpisy dotyczące ważnych wydarzeń z życia dziecka. Ponadto zestaw zawiera najpopularniejszą biblię dla dzieci naszych czasów.

Pamiątka I Komunii Świętej – Co się w niebie święci…

Pamiątka I Komunii Świętej - Co się w niebie święci...Niezwykła książka Ewa Skarżyńskiej, która przybliży dzieciom żywoty świętych.
“Ależ tam w niebie musi być ciekawie! No bo pomyśl tylko: wszyscy są tam już wprawdzie świętymi, ale każdy doszedł do tej świętości całkiem inną drogą.” W książce jest także Quiz dla spostrzegawczych!

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Pamiątka Pierwszej Komunii ŚwiętejKażdy z nas pamięta dzień swojej Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki temu zestawowi Pierwsza Komunia Święta twojego dziecka będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.
W zestawie znajduje się nowe wydanie Biblii, które zawiera opowieści ze Starego i Nowego Testamentu. Z kolei Pamiątka z Pierwszej Komunii Świętej to niezwykły album, w którym dziecko może wklejać pamiątkowe zdjęcia z tego ważnego wydarzenia.

 Prezent komunijny – zabawki

Wsiąść do Pociągu: Europa

Wsiąść do Pociągu EuropaOd urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina – Wsiąść do pociągu: Europa zabierze dzieci w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia.
Wsiąść do pociągu: Europa to druga część niezmiernie popularnej serii o wielkiej, kolejowej przygodzie.

Kidizoom. Kamera Action Cam VTECH Trefl

Kidizoom. Kamera ActionKamera sportowa Kidizoom Action Cam – wielofunkcyjna kamera z możliwością kręcenia filmów z funkcją Stop Motion i grania w gry. Kolorowy ekran LCD. Aparat z edytorem zdjęć. Załączone akcesoria: wodoodporna obudowa uchwyt do aparatu uchwyt rowerowy samoprzylepny uchwyt montażowy pasek na rękę kabel USB dwustronna taśma klejąca. Posiada wbudowaną baterię litowo-polimerową, którą można ładować.

 Prezent komunijny – książka niereligijna dla dziewczynki

Był sobie pies Autor: Cameron W. Bruce

piesJedna z najbardziej niezwykłych historii z psem w roli głównej. Udowadnia, że psie serce jest naprawdę niezwykłe, a jego miłość potrafi przetrwać nawet śmierć. Książka niedawno ukazała się w formie ekranizacji kinowej i stała się równie wielkim bestsellerem jak dzieło Camerona W. Bruce’a.

 

Pax Autor: Sara Pennypacker

PAX“Pax” to wspaniała powieść dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Jest to pozycja mądra, dająca do myślenia, która uczy przyjaźni, odpowiedzialności, szacunku do zwierząt, ale zarazem mówi o poszukiwaniu pokoju na świecie. Książka mimo poważnego tematu, jaki porusza i trudnych czasów, w jakich się rozgrywa, jest pełna nadziei i refleksji, nadając się tym samym dla dzieci w każdym wieku.

Prezent komunijny – książka niereligijna dla chłopca

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Tomy 1-5, Rick Riordan

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Tomy 1-5Pięć tomów bestsellerowej serii Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy w specjalnie zaprojektowanym pudełku. Nowa edycja! Nowe okładki!
Dwunastoletni Percy Jackson to uczeń, kolega, pozornie zwykły chłopiec. Jednak pewnego dnia dowiaduje się, że jest synem greckiego boga i herosem półkrwi. Niby nic takiego, ale teraz jego codzinnne obowiązki będa musiały nieco ulec zmianie. 🙂

Magiczne drzewo. Tomy 1-8. Zestaw książek, Andrzej Maleszka

Magiczne drzewo. Tomy 1-8. Zestaw książekCykl powieści „Magiczne Drzewo” stał się jednym z największych bestsellerów wśród książek dla młodych czytelników w Polsce. Film „Magiczne Drzewo” jest oglądany w wielu krajach. Powieść jest przetłumaczona na kilka języków, w tym chiński i japoński. Ten Wyjątkowy pakiet, zawiera 8 tomów Magicznego drzewa, a w tym najnowszą część: Inwazję.

Wiele wspaniałych propozycji na zbliżające się uroczystości znajdziecie także: TUTAJ

Prezent komunijny

Przeczytaj także