Prequel serialu Stranger Things!

Prequel serialu Stranger Things. Mroczne umysły - kup na TaniaKsiazka.plPrequel serialu Stranger Things to nie lada gratka dla wszystkich miłośników popularnego serialu, dostępnego na platformie Netflix. Książką pt. Stranger Things. Mroczne umysły będzie dostępna na polskim rynku już od 24 kwietnia 2019 roku i zachwyci każdego wielbiciela wspomnianego serialu. Prezentowany dziś tytuł to pierwsza lektura, która towarzyszy odcinkowej produkcji, a fani dowiedzą się z niej sporo całkiem nowych i ciekawych rzeczy. Wszystko, dlatego że książka opowiada o wydarzeniach, mających miejsce przed główną akcją serialową. Myśleliście, że wiecie o tej produkcji już wszystko? Ten tytuł Was zaskoczy. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Prequel serialu Stranger Things – wstrząsająca historia matki Nastki

Przygotujcie się na niemały szok i zaskoczenie. Zwłaszcza jeśli do tej pory sądziliście, że wiecie już wszystko o pochodzeniu Jedenastki i jej nadnaturalnych mocy.

Rok 1969, wiosna. Główna bohaterka, Terry Ives, wiedzie spokojne życie w małym miasteczku w stanie Indiana. Tutaj czas zdaje się płynąć wolniej, a wydarzenia związane z wojną w Wietnamie rzucają jedynie słaby cień na codzienność. Wkrótce ambitna dziewczyna dowiaduje się o ważnym dla kraju rządowym eksperymencie MKULTRA, prowadzonym w miejscowym laboratorium. Bohaterka nie ma zamiaru pozostać bierna, decyduje się więc na wzięcie w nim udziału. Decyzja, która pozornie nie ma większego znaczenia, odmienia jej życie na zawsze.

Nieoznakowane samochody, ukryte w samym środku lasu laboratorium, zimni, milczący lekarze i zmieniające postrzeganie środki psychodeliczne, podawane pacjentom pod okiem tajemniczego doktora Brennera, wzbudzają podejrzliwość Terry. W związku z tym wraz z trójką innych pacjentów bohaterka stara się odkryć, co tak naprawdę kryje się za tajnym rządowym badaniem. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy, jak wielkiej i złowrogiej tajemnicy dotyka. A także, jak wysoką cenę przyjdzie jej za to zapłacić.

Przypominamy, że prequel serialu Stranger Things będzie dostępny na polskim rynku od 24 kwietnia bieżącego roku. Książkę pt. Stranger Things. Mroczne umysły znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom serialu, a także tym, którzy uwielbiają mroczne i wciągające historie.

Przeczytaj także