Powieść erotyczna Anny Langer!

Powieść erotyczna - Wszystko, czego pragnę w te świętaPowieść erotyczna, którą prezentujemy dzisiaj, przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom tego rodzaju literatury. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośniczki literatury kobiecej i pikantnych romansów. Wszystko, czego pragnę w te święta to książka autorstwa Anny Langer, która w sprzedaży pojawi się już 13 listopada 2019 roku. Jesteście ciekawe, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej! Dodamy tylko, że jest to świetna propozycja na deszczowe, jesienne wieczory. Ta historia z pewnością rozgrzeje was do czerwoności i wywoła wypieki na twarzy. Sprawdźcie same!

Powieść erotyczna, czyli świąteczny romans dla niegrzecznych dziewczynek

Ewa prowadzi poukładane, choć nieco nudne życie i właśnie zbliża się do trzydziestki. Ma świetną pracę, mieszkanie bez kredytu w centrum Poznania i całkiem niezłe auto. Jednak cena za to jest wysoka. Dziewczynie brakuje czasu na spotkania z bliskimi, związki, a nawet randki.

Bohaterka jak co roku wyjeżdża na święta do rodziców. Tym razem ma jasny cel. Chce wykorzystać ten czas, aby odkryć, czego tak naprawdę oczekuje od życia. W rodzinnym domu oprócz brata bliźniaka zastaje tajemniczego pociągającego łobuza. Mężczyzna już od pierwszych minut działa jej na nerwy. Jeśli Ewa w tym roku liczyła na spokojne święta, pełne przemyśleń i refleksji, to grubo się przeliczyła. Intrygujący mężczyzna sprawia, że bohaterka w tym roku może zapomnieć o świętach. Ponieważ Bruno niczym huragan wprowadza ją w niebezpieczny świat, w którym żyje się szybko i na krawędzi bezpieczeństwa. Dokąd zaprowadzi ich ryzyko, którego się podejmą?

Przypominamy, że prezentowana dziś powieść erotyczna będzie dostępna w sprzedaży już od 13 listopada bieżącego roku. Książkę Anny Langer pt. Wszystko, czego pragnę w te święta znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury erotycznej. Poza tym na ten tytuł powinny zerknąć wielbicielki pikantnych romansów i opowieści, rozgrzewających do czerwoności. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Autorka serwuje czytelniczkom mnóstwo godzin wciągającej i pikantnej rozrywki. Sprawdźcie to same!

Przeczytaj także