Postawcie na nowe hobby – poradniki

Postawcie na nowe hobby i raz na zawsze pożegnajcie się z nudą w życiu. Bieganie, jazda konną, a może kaligrafia? Z tymi poradnikami znajdziecie coś dla siebie i bez problemu wdrożycie się w nowe zajęcia. Słońce za oknem i wakacje sprzyjają rozwojowi nowych umiejętności. W związku z tym podrzucamy wam dziś kilka gorących hitów, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Wśród prezentowanych tytułów umieściliśmy poradniki, które pomogą wam profesjonalnie zadbać o formę fizyczną i wdrożyć aktywność do waszego życia. Poza tym nie zabraknie też propozycji dla rodziców i opiekunów, którzy chcieliby zainteresować swoje pociechy sportem. Jeśli nie wiecie, od czego zacząć i na co zwrócić szczególną uwagę, dzisiejsze lektury przychodzą wam z pomocą!

Małgosia na 8a - kup na TaniaKsiazka.plPostawcie na nowe hobby – Małgosia na 8a. Poradnik wspinaczki sportowej

W tym poradniku znajdziecie cenne wskazówki i porady od najbardziej utytułowanej polskiej dziecięcej zawodniczki. Dlaczego warto nakierunkować dzieci właśnie na ten sport? Ponieważ wspinaczka sportowa ukierunkowana jest na równomierny rozwój całego ciała, a także na wzmocnienie pewności siebie trenującego. W tej publikacji autorzy przedstawiają wszystkie trzy typy wspinaczki sportowej, zasady startów w zawodach oraz technikę wspinaczki w skale.

Książka dostępna od 31 lipca 2020 roku.

Postawcie na nowe hobby – Sztuka rysowania. KaligrafiaSztuka rysowania. Kaligrafia - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jeśli od zawsze marzyliście o tym, by nauczyć się kaligrafować, teraz macie niepowtarzalną okazję. Z pomocą przyjdzie wam ten poradnik. Znajdziecie tu ponad 50 różnych krojów pisma wraz z ilustracjami, prezentującymi kolejne etapy pracy krok po kroku. Poza tym nie zabraknie tu omówienia podstawowych narzędzi do kaligrafowania czy technik pisania i rysowania liter, wraz ze wskazówkami, dotyczącymi doboru materiałów i przyborów.

Książka już dostępna.

Postawcie na nowe hobby Postawcie na nowe hobby – Silniejszy każdego dnia

W tej książce znajdziecie wszystko na temat budowania mięśni, zdrowej diety i poprawnej techniki. Co ważne, coś dla siebie znajdą tu zarówno amatorzy, jak i doświadczeni sportowcy. To zbiór wskazówek i dodatkowej motywacji. A ponadto znajdziecie tu również rzetelne i merytoryczne porady, oparte na badaniach naukowych oraz świeże spojrzenie na kwestie treningu i diety.

Książka już dostępna.

Postawcie na nowe hobby – Jak uczyć dzieci jazdy konnejJak uczyć dzieci jazdy konnej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Autorki prezentują nowe podejście do nauki jazdy konnej dzieci, oparte na długoterminowym rozwoju wydolności sportowej. Uwzględniają przy tym indywidualne możliwości każdego dziecka, jak i specyficzne wymogi z uprawianiem jeździectwa.  Jeśli zatem wasze dzieci kochają konie, a wy sami chcielibyście dowiedzieć się o tym spocie czegoś więcej, koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Dowiecie się z niej m.in. jaka jest rola dobrego instruktora w organizacji szkolenia jeździeckiego, jak wygląda nauka jazdy konnej w praktyce, czy jak prezentuje się rozwój motoryczny u dzieci dzięki temu zajęciu.

Książka już dostępna.

Pod górę - kup na TaniaKsiazka.plPostawcie na nowe hobby – Pod górę. Trening dla biegaczy i skiturowców

Doskonały podręcznik dla sportowców, pragnących poprawić wyniki w sportach górskich. W tej książce znajdziecie m.in.: szczegółowe informacje na temat fizjologicznych podstaw treningu wytrzymałościowego czy praktyczną wiedzę dotyczącą metodologii treningu wytrzymałościowego. Ponadto poradnik ten zawiera przykłady gotowych planów treningowych oraz sugestie, dotyczące sporządzania własnego zindywidualizowanego programu.

Książka dostępna od 7 września 2020 roku.

Przeczytaj także