Poradniki dla rodziców do -45%

Nie każdy z nas jest pedagogiem, nie każdy zna podstawy psychologii ani nie każdy jest świadomy tego, jak przebiega rozwój dziecka. Jednak wszyscy chcemy być jak najlepszymi i świadomymi rodzicami. Właśnie, dlatego poradniki dla rodziców są tak bardzo popularne.

Poradniki dla rodziców do -45%

Poradniki dla rodziców – wiedza na wyciągnięcie ręki

Odpowiedzialne rodzicielstwo to nie tylko mnóstwo wsparcia i miłości, jakie możemy dać dziecku. To też dbanie o to, by być lepszym i świadomym rodzicem, nie tylko odpowiednio wspierać rozwój i motywować malucha, ale też pracować nad sobą: zdrowym wyrażaniem emocji czy panowaniem nad złością. Specjalistyczną wiedzę mamy na wyciągnięcie ręki. 

Poradniki dla rodziców do 45% taniej! >

W TaniaKsiazka.pl do końca marca możecie kupić poradniki dla rodziców z rabatem do -45%.

Warto wiedzieć więcej, żeby uświadomić sobie, gdzie popełniamy błędy i jak możemy je naprawić.

Wśród książek objętych promocją znajdziesz różnorodne tytuły: od bajek o empatii, jogę dla dzieci po specjalistyczne poradniki dotyczące odpowiedniej komunikacji z dzieckiem np. bestsellerowe: Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały

Poradniki dla rodziców: polecamy nowości

Dogadać się z nastolatkiem. sprawdź >

Dogadać się z nastolatkiem. Dojrzałość i szacunek relacji
Agnieszka Kozak, Joanna Berendt

Wchodzenie do świata dorosłych jest trudne zarówno dla nastolatków, jak i ich rodziców. Zatem warto wiedzieć, jak wesprzeć dziecko w odkrywaniu wolności i godności wśród różnorodności pragnień i oczekiwań.

Trzeba się nauczyć odpowiedniego dialogu, w którym uwzględnimy nastoletnią potrzebę indywidualności, zbudujemy bezpieczną przestrzeń i damy świadomość bliskości i akceptacji.

Sprawdź poradnik >>

Jak zapewnić swojemu dziecko najlepszy start. Sprawdź >

Jak zapewnić swojemu dziecku najlepszy start. Edukacja i rozwój zgodne z naturalnymi potrzebami przedszkolaka
Mikołaj Marcela, Anita Janeczek-Romanowska

To poradnik przygotowany przez psycholog dziecięcą i eksperta w dziedzinie nauczania. Zatem znajdziemy w nim uzupełniające się spojrzenia z dwóch różnych perspektyw.

Książka jest skierowana do rodziców dzieci, które zaczną naukę w przedszkolu. Rodzice dowiedzą się, jak przygotować dziecko do nowego etapu w jego życiu.

Sprawdź poradnik >>

Te i o wiele więcej poradników dla rodziców możecie w naszej księgarni do końca marca kupić z rabatem. Książki objęte promocją znajdziecie w tym miejscu

Poradniki dla rodziców do -45%.

Przeczytaj także