Porachunki bezimiennej pisarki – już w sprzedaży!

Okazuje się, że zemsta może smakować nie tylko na zimno, ale też ubrana w literackie piórka. Przekona się o tym Vani Sarca, ghostwriterka pracująca w dużym włoskim wydawnictwie. Książka Porachunki bezimiennej pisarki od Alice Basso to świeżutka nowość na naszej wirtualnej półce.

Porachunki bezimiennej pisarki - powieść pełna humoru

Porachunki bezimiennej pisarki – zemsta z przymrużeniem oka

Stoi za wieloma bestsellerami, ale czytelnicy nie wiedzą, że to ona jest ich autorką. Vani Sarca nie ma z tym najmniejszego problemu i bardzo lubi swoją pracę. Werbalizowanie i transportowanie myśli (swoich i nie tylko) na kartki książek przychodzi jej bez większego trudu. Zatem nic dziwnego, że jest świetną ghostwriterką. Wszystko idzie gładko, ale — jak to bywa — do czasu… Do czasu aż na horyzoncie pojawią się porwanie i amant.

Życie Vani komplikuje się, gdy zbliża się deadline oddania najnowszej książki, którą pisze za znaną autorkę, a ta przepada bez śladu. Przepada, a nawet więcej — zostaje porwana. Na domiar złego policja wydaje się całkiem bezradna i nie żadnych tropów, które pomogłyby odnaleźć zaginioną.

Sytuacji Vani nie poprawia fakt, że jeden z pisarzy chyba chce, żeby ich współpraca była jeszcze bardziej owocna. Żeby do maszynopisu jego nowej powieści dołożyła nieco więcej siebie, nie ograniczała się do służbowych obowiązków. Wiecie o co chodzi 😉

Bohaterka, pełna swoistego uroku, będzie musiała sobie z tymi komplikacjami poradzić.

Cozy mistery ze szczyptą humoru i miłości

Porachunkach bezimiennej pisarki nie zabraknie humoru. W końcu Vani Sarca ma ciekawą i niesztampową osobowość. Nie choruje na język i potrafi się odgryźć tak, że niektórym idzie w pięty. Przecież w literaturze i miłości wszystkie chwyty dozwolone.

Książkę Alice Basso znajdziecie w naszej księgarni w tym miejscu. Tam też będziecie mogli przeczytać darmowy fragment powieści. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Kobiecego.

PS Jak polubicie Vani, to za jakiś czas będziecie mogli przeczytać o kolejnych perypetiach ghostwriterki. Porachunki bezimiennej pisarki to powieść, która otwiera serię.

Przeczytaj także