Popularne książki na TaniaKsiazka.pl – sierpień 2017

I nadszedł wrzesień, ale nie martwcie się, tej jesieni szykuje się tyle niesamowitych premier książkowych, np. Millennium. Tom 5. Mężczyzna, który gonił swój cień Davida Lagercrantza, że naprawdę nie ma powodu do smutku. Tymczasem sprawdźcie, jak prezentują się popularne książki sierpnia i które miejsca zajmują na naszej liście bestsellerów. Może znajdziecie tu inspiracje na swoją kolejną świetną lekturę?

Popularne książki w sierpniu – czyli, co czytają inni 

Macierewicz i jego tajemnice - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Pierwsza miejsce na naszych listach, niemalże od dnia premiery, należy do książki Macierewicz i jego tajemnice, Tomasza Piątka. Ta sensacyjna lektura, w której autor przedstawia tezy na powiązania obecnego szefa MON z politykami z Rosji, jest naprawdę szokująca. Koniecznie przeczytajcie, jeśli jeszcze nie mieliście okazji. Drugie i trzecie miejsce to kryminały, a jakże. Na trzecim miejscu: Remigiusz Mróz z książką: Czarna Madonna. Autor w sposób niemalże brawurowy zawędrował do pierwszej trójki zestawienia. Tym razem sięgnął po lęki, które wywołują dreszcze na plecach wielu osób – loty samolotem i samolot pasażerski, który zaginął.

Na bardzo wysokim, drugim miejscu zestawienia znalazła się książka: Za zamkniętymi drzwiami B.A. Paris. To historia pewnego idealnego małżeństwa, które pod przykrywką pozornie perfekcyjnego związku, skrywa bardzo mroczne sekrety.

Popularne książki w sierpniu – miejsce od czwartego do siódmego

MMAWśród sierpniowych bestsellerów znalazł się także erotyk. Na miejscu czwartym pojawiła się książka MMA fighter. Przebaczenie Vi Keeland. To niezwykle gorąca historia, z byłym bokserem MMA w tle, który na co dzień chodzi w drogim garniturze. Jednak jego serce rwie się na ring…

Na miejscu piątym Sekretne życie drzew, które już od jakiegoś czasu gości na naszych listach bestsellerów. To niesamowita opowieść o niezwykłej relacji pomiędzy człowiekiem, a lasem… człowiekiem, który nauczył się słuchać drzew. Na miejscu szóstym: Baśnie Barda Beedle`a J.K. Rowling, czyli jeszcze więcej niesamowitych historii ze świata Harry’ego Pottera.

snyW zestawieniu na miejscu siódmym debiutuje książka Katarzyny Michalak, Błękitne sny. Tytuł brawurowo wskoczył na listę najpopularniejszych książek dzięki ogromnemu zainteresowaniu jeszcze na etapie przedsprzedaży. Ta książka, to kontynuacja niezwykle popularnej serii: Leśna polana.

Popularne książki w sierpniu – miejsce ósme, dziewiąte i dziesiąte

W zestawieniu debiutuje także książka Dziewczyna z Brooklynu, znanego autora, Guillaume Musso. Po raz kolejny mistrz zabiera nas do świata bohaterów, w którym nic nie jest pewne aż do samego końca. Tym razem poznajemy parę, której życie zmienia się na zawsze, kiedy okaże się, że jedno z zakochanych zrobiło coś “strasznego”.

Z kolei Miejsce 9. w sierpniu należy do książki Mitologia nordycka, Neila Gaimana. To niesamowity zbiór opowieści o mitach nordyckich znanego i cenionego autora książek fantasy.

to, co zostawiłaNa liście debiutuje także książka To, co zostawiła, Ellen Marie Wiseman. To opowieść o dziewczynie, która po latach niewidzenia swojej matki, odsiadującej wyrok w więzieniu, trafia na ślad mogący przemawiać na korzyść skazanej kobiety. Czy oceniła właściwie czyn matki, a może to zdarzenie miało drugie dno, które wyjaśni zbrodnie?

Zajrzyjcie na listę sierpniowych bestsellerów i koniecznie sprawdźcie, co czytają inni. Każda z 10. najlepszych w tym miesiącu książek niewątpliwie zasługuje na uwagę.

 

Przeczytaj także