Ponowny atak zimy – książki na rozgrzanie!

Ponowny atak zimy to idealna okazja, by po raz kolejny poratować się niezawodnymi książkami. Ciepłe historie, przejmujące opowieści i wciągające losy bohaterów – to wszystko sprawi, że nawet najmroźniejsze dni i wieczory staną się przyjemne.

Zima nie odpuszcza, na szczęście ja mam dziś dla was kilka nietuzinkowych propozycji, które skutecznie wleją trochę ciepła i nadziei w wasze serca. Jeśli więc czujecie, że potrzeba wam odrobiny ciepła i relaksu, koniecznie zerknijcie na dzisiejsze zestawienie.

Ponowny atak zimy

Kobieta w białym kimonie - kup na TaniaKsiazka.plKobieta w białym kimonie

Tori Kavac to rozpoznawalna dziennikarka w Stanach Zjednoczonych. Przed śmiercią ojciec przekazuje jej intrygującą informację. Ponadto kobieta trafia na intrygujący list. To wszystko sprawia, że wyrusza do Japonii, by odkryć własne korzenie. Jaki związek może mieć jej życie z Naoko Nakamura, która wyszła za mąż z rozsądku, zakochując się jednak w przystojnym marynarzu?

Droga, którą przeszłam - kup na TaniaKsiazka.plDroga, którą przeszłam

Alicja i Dawid uciekają z miasta przed bolesnymi wspomnieniami i próbują zacząć wszystko na nowo. Kiedy zdaje się, że Alicja w końcu zaczyna odzyskiwać spokój ducha, demony z przeszłości dopadają ją z podwójną mocą. Tymczasem Stefania nigdy niczego nie pragnęła w życiu bardziej, niż matczynej miłości. Co stało się z małą dziewczynką, dorastającą w domu pozbawionym ciepła?

Miłosna iluzja - sprawdź na TaniaKsiazka.plMiłosna iluzja

Hela i Kuba zrozumieli, że ich wyobrażenia o sobie są dalekie od tego, co prezentuje rzeczywistość. W związku z tym kobieta postanawia zamknąć ten rozdział i zaczyna spotykać się z kimś innym. Mimo to wszystkie jej myśli wciąż zajmuje Solski. Wkrótce też okazuje się, że mężczyzna wyjeżdża, a Hela zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę nie chce go stracić. Oboje jednak muszą zdecydować, gdzie kończy się iluzja, a zaczyna prawdziwe życie.

Ponowny atak zimy - sprawdź na TaniaKsiazka.plZnów nadejdzie świt

Elwira, za namową przyjaciółki, zaczyna zagłębiać się w losy swojej chłopskiej rodziny. Szybko okazuje się, że dzieje jej przodków były bardziej zagmatwane, niż początkowo myślała. Czy dawne winy w końcu zostaną odkupione? I czy miłość jest w stanie zatrzymać cierpienia kolejnych pokoleń?

Ponowny atak zimy - sprawdź na TaniaKsiazka.plRyzykowne decyzje, kolejny tom serii Kobiety z odzysku

Od ostatnich perypetii Zuzki, Felicji i Gośki minęły 3 lata. Obecnie życie trzech sąsiadujących ze sobą rodzin zdaje się płynąć względnie spokojnie. Wkrótce jednak jedna z przyjaciółek wdaje się w płomienny romans i kompletnie traci głowę dla nowego kochanka. A to tylko zwiastun nadciągających kłopotów.

Nieosiągalny - kup na TaniaKsiazka.plNieosiągalny

William nie jest facetem w typie Olimpii, dlatego też kobieta wie, że ta znajomość skończy się po jednym spacerze. Jednak on ma zupełnie inne plany i nie spocznie, dopóki ich nie spełni. Tymczasem na horyzoncie pojawiają się przyziemne problemy i okrutny ojciec. Jednak w tym wszystkim nie brakuje też gorącego uczucia. Tylko czy miłość jest w stanie pokonać wszystkie przeciwności?

Przeczytaj także