Pomóż dziecku mniej myśleć – Christel Petitcollin

Christel Petitcollin to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych autorek poradników, dotyczących samorozwoju i nadwydajności mentalnej. To właśnie jej czytelnicy na całym świecie zawdzięczają mi.n.: bestsellery pt. Jak mniej myśleć czy Jak nie dać sobą manipulować. Już 30 września 2020 roku na polskim rynku pojawi się w sprzedaży jej najnowszy poradnik Pomóż dziecku mniej myśleć. I jak sam tytuł wskazuje, będzie to pozycja, która szczególnie przypadnie do gustu każdemu rodzicowi. Ponadto, jeśli już wiesz, że problem nadwydajności mentalnej dotyczy właśnie ciebie, to musisz wiedzieć, że twoje dzieci również mogą się z tym borykać. Jak im pomóc? Odpowiedzi znajdziesz właśnie w tej publikacji.

Pomóż dziecku mniej myśleć - kup na TaniaKsiazka.plPomóż dziecku mniej myśleć – kilka słów o książce

Tym razem autorka podpowiada, na co zwrócić szczególną uwagę, by na czas zdiagnozować u swojego dziecka nadwydajność mentalną. Ponieważ to pomoże wam szybciej zareagować, a co za tym idzie, oszczędzić dziecku wielu cierpień.

Być może zauważyliście, że wasze pociechy wyróżniają się z tłumu? A może mają problemy z zawieraniem nowych znajomości? Czy zdarza się, że na zwykłe sytuacje reagują zbyt emocjonalnie? Z ust nauczycieli zdarza się wam usłyszeć, że dziecko jest „problematyczne” i „przewrażliwione”. A do tego odznacza się szczególną wrażliwością, z którą trudno jest wam sobie poradzić? Tym samym ten poradnik został stworzony właśnie dla was.

To jednak nie wszystko. Ponieważ wcale nie musicie być nadwydajni mentalnie, by sięgnąć po ten poradnik. Przyda się on każdemu rodzicowi, który szuka pomocy i podpowiedzi – jak poradzić sobie z emocjami dziecka. Dzięki tej książce dowiecie się, jak wychowywać swoje dziecko, dając mu jednocześnie poczucie, że dzięki wrażliwości jest naprawdę wyjątkowe.

Przypominamy, że poradnik pt. Pomóż dziecku mniej myśleć będzie dostępny już od 30 września 2020 roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. W związku z tym jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom poradników i książek psychologicznych. Przekonajcie się sami, jak łatwo można pomóc wrażliwemu dziecku, oszczędzając mu trudnych przeżyć.

Przeczytaj także