Polowanie na mordercę – nowość od Rachel Caine

Polowanie na mordercę - kup na TaniaKsiazka.plPolowanie na mordercę to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników kryminałów z nutą mrocznego thrillera. Nowa powieść od Rachel Caine jest już dostępna na naszym rynku i zainteresuje nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Warto tutaj wspomnieć, że wspomniany tytuł cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. W związku z tym w błyskawicznym tempie osiągnął status bestsellera, stając się międzynarodowym hitem. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję!

Polowanie na mordercę – kilka słów o fabule

Główna bohaterka, Gwen Proctor, nie potrafi zignorować błagania o pomoc. Ale w miasteczku na odludziu właśnie rozpoczął się sezon na polowanie.

Gwen ma za sobą niemałe turbulencje. Udało się jej uciec od męża, seryjnego mordercy, a przy tym ocalić swoją rodzinę. Mimo to nie potrafi jednak uwolnić się od złej sławy ani zwyrodniałych, internetowych mścicieli. Ci bowiem wciąż pragną odwetu za zbrodnie męża kobiety. Poza tym ukrywanie się nie wchodzi w grę. Ponieważ bohaterka postawiła sobie za cel zapewnienie dzieciom normalnego życia.

Pewnego dnia z Gwen kontaktuje się kobieta, która jest w niebezpieczeństwie. Marlene Crockett, z położonego na odludziu miasteczka Wolfhunter, jest sparaliżowana strachem o siebie i swoją córkę. Gdy bohaterka dociera do małej, odizolowanej społeczności, Marlene jest już martwa. A o morderstwo zostaje obwiniona jej córka. Jednak to przecież nie jej panicznie bała się Marlene. W związku z tym Gwen nie zamierza opuścić miasteczka, dopóki nie pozna całej prawdy. Może się jednak okazać, że jest już za późno. Pułapka została zastawiona. A pętla ma się zacisnąć na wszystkich najbliższych osobach Gwen. Jej prześladowcy nadchodzą, a w tak mrocznym miejscu, jak Wolfhunter, bardzo łatwo jest im zasadzić się na swoje ofiary.

Przypominamy, że książka pt. Polowanie na mordercę jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Prezentowaną dziś nowość znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom kryminałów i mrocznych historii z nutą thrillera.

Przeczytaj także