Polecamy kryminalne premiery sierpnia

Lubicie historie pełne tajemnic, napięcia i nieoczywistych bohaterów? Sprawy, które jako czytelnicy odkrywamy krok po kroku? Mocne punkty kulminacyjne? W takim razie mamy dla was kilka kryminalnych premier sierpnia, na które warto zwrócić uwagę.

Kryminalne premiery sierpnia 2021

Kryminalne premiery sierpnia: Billy Summers Stephen King

Billy Summers Stephen King

To najnowsza powieść Kinga, którego wyobraźnia tym razem zamiast w kierunku horroru, skierowała się na kryminalne tory.

Tytułowy bohater, Billy, jest byłym żołnierzem, jednym z najlepszych snajperów, aktualnie zabójcą do wynajęcia. Zamierza przejść na emeryturę, ale przyjmuje ostatnie zlecenie. W końcu ma doświadczenie, więc co może pójść nie tak? Okazuje się, że wszystko…

Nowa książka Stephena Kinga właśnie miała premierę, znajdziecie w tym miejscu.

Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów Piotr Borlik - okładka ksiażki

Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów Piotr Borlik

Jeżeli lubicie zagmatwane zagadki kryminalne w stylu Aghaty Christie, to nowa książka Borlika może wam się spodobać.

Hubert Czarny, prywatny detektyw, pracuje nad wyjaśnieniem zbrodni, do której doszło w rezydencji renomowanej rodziny. Szybko okazuje się, że każdy z mieszkańców miał powód, żeby pozbyć się ofiary. Każdy coś ukrywa, a detektyw nie ma co liczyć na współpracę. Do tego dodajcie tajemniczą klątwę, która od pokoleń podobno ciąży nad członkami rodu.

Tajemnicę Wzgórza Trzech Dębów znajdziecie tutaj. Książka jest już dostępna.

Powolne spalanie Paula Hawkins - nowa książka autorki Dziewczyny z pociągu

Powolne spalanie Paula Hawkins

Powolne spalanie to nowa książka autorki bestsellerowej Dziewczyny z pociągu.

Na barce w Londynie zostaje znalezione ciało brutalnie zamordowanego młodego mężczyzny. Autorka w swojej książce skupia się na trzech kobietach, które się nie znają, ale w jakiś sposób są powiązane ze zmarłym.

Laura była z nim w niezobowiązującym związku. Carla to ciotka zmarłego. Miriam z kolei byłą jego sąsiadką — to ona zalazła ciało.

Nowa książka Pauli Hawkins będzie mieć premierę 31 sierpnia. W naszej księgarni jest już dostępna jako zapowiedź w tym miejscu.

Dziewczynka z Widow Hills Megan Miranda

Dziewczynka z Widow Hills Megan Miranda

Kiedy Arden Maynor miała sześć lat, lunatykowała i wyszła z domu podczas burzy, a ślad po niej zaginął. Jej odnalezienie było szeroko komentowane w lokalnych mediach. Wraz z upływem lat kobieta przeprowadza się i zmienia imię, bo próbuje zapomnieć o przeszłości. Jednak później okazuje się, że to za mało.

Traumatyczne wspomnienia wracają po 20 latach. Kobieta ponownie czuje się osaczona i wracają problemy ze snem z dzieciństwa. Robi się niebezpiecznie, gdy po przebudzeniu budzi się na podwórku, a obok leżą zwłoki. Przeszłość postanowiła się o nią upomnieć.

Premiera Dziewczynki z Window Hills już 12 sierpnia. Książkę możecie znaleźć tutaj.

Po więcej kryminalnych zapowiedzi zajrzycie w to miejsce.

Przeczytaj także