[Polecam książkę] Metoda doktora Dukana – dr Pierre Dukan

Metoda doktora Dukana - Dukan PierreZdarzyło mi się pisać już o najnowszej książce z dietą Dukana (przepisy dla Polaków, dostępne TUTAJ). Zauważyłam jednak, że dostarczony przez wydawcę opis książki „Metoda Dukana” nie jest wystarczający – Klienci pytają często o dokładną zawartość tej książki. Poniżej parę słów ad. środka.

Książka ma 256 stron. Co wymaga podkreślenia – przepięknie ilustrowanych stron. Kolorowe zdjęcia zdobią nie tylko część przeznaczoną na przepisy – znajdziecie je również na stronach z opisem diety, czy jej zasadami.

Pierwsze 130 stron poświęconych zostało dokładnemu opisowi diety. Podział uwzględnia dukanowe fazy diety – dla każdej z nich dowiecie się: jaki ma cel, jakie zasady obowiązują, co należy jeść oraz przykładowy jadłospis w danej fazie.

Dalsza część ( 132 – 254 ) to przepisy. Jeden przepis zajmuje dwie strony – na pierwszej jest opis potrzebnych produktów oraz sposobu przyrządzenia, na drugiej: kolorowe zdjęcie potrawy sprawiające, że ślinka cieknie na jej widok 🙂 Czyli jak łatwo policzyć – w książce Dukan zawarł około 60 przepisów ułatwiających stosowanie diety.

Metoda doktora Dukana – Dukan Pierre
Od 2001 roku ponad milion czytelników książki „Nie potrafię schudnąć” zastosowało metodę doktora Dukana, schudło i utrzymuje stałą wagę. Wielu z nich, mając poczucie, że w końcu znalazło rozwiązanie swoich problemów, zaczęło propagować tę… więcej…

Przeczytaj także