[Polecam książkę] Kurs magii psychotronicznej – Arcadius

Kurs Magii Psychotronicznej - ArcadiusTej książki nie czytałam, stąd polecam, a nie recenzuję. Polecenie wynika stąd, że tania i niepozorna objętością  (200 stron) książeczka jest wyjątkowo popularna wśród czarujących magów i czarownic 🙂 Została wznowiona na początku bieżącego roku, a nieustannie zbiera ciepłe recenzje, z których dowiecie się między innymi, że jest napisana przystępnym językiem, a na jej zawartość składają się przydatne podstawy arkanów magii. Spieszcie się (czytać książki, tak szybko odchodzą ;-)), nakład jest na wyczerpaniu, na przełomie jesieni i zimy 2010 tytuł będzie w dodruku.

Dla wszystkich zainteresowanych czarami – zarówno tych chcących rozpocząć magiczną przygodę, jak i mających już pewne doświadczenie, „Kurs magii psychotronicznej„!

Kurs Magii Psychotronicznej – Arcadius
Jeśli to twoje pierwsze kroki na ścieżce magii, psychotroniki czy ezoteryki – ta książka jest właśnie dla ciebie. W oparciu o własną drogę i doświadczenia autor wprowadzi cię w magiczne arkana teorii i technik stosowanych w praktykach duchowych i… więcej…

Przeczytaj także