Podziel się sercem!

Słyszeliście już o wielkiej akcji Podziel się sercem zorganizowanej przez TanioKsiążkową ekipę? Jeśli jeszcze nie wiecie, o co chodzi, to pospieszamy z wyjaśnieniami. Ostatnio w sieci modne zrobiły się wyzwania dotyczące zbierania lajków i komentarzy w zamian za jakąś usługę bądź produkt. TaniaKsiazka.pl na fali popularności owej metody postanowiła wykorzystać fakt ten do nieco szczytniejszego celu. Zamiast zbierać polubienia na potrzebę indywidualnych korzyści, postanowiliśmy podzielić się dobrocią z innymi.

Podziel się sercem – ty też możesz pomóc!

Oczywiście cała akcja nie miałby sensu bez naszych wiernych czytelników i klientów. Dlatego też to przede wszystkim od was zależy powodzenie całego przedsięwzięcia! Przekonajcie się, że przy okazji zabawy możecie nieść pomoc innym i sprawić, że uśmiech zagości na wielu twarzach. O co chodzi? To proste! Wystarczy kliknąć tutaj i polubić, skomentować oraz udostępnić owy post. Kiedy wspólnymi siłami osiągniemy 10 000 polubień, 5000 komentarzy i 1000 udostępnień to ekipa księgarni TaniaKsiazka.pl przekaże mega pakę zeszytów, bloków rysunkowych, wycinanek, kolorowanek, puzzli, zabawek i oczywiście książek na rzecz Domu Dziecka w Supraślu. Zgadza się! Wspólnie możemy nieść ogrom radości!

Gorąco zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji, która przyniesie wiele radości nie tylko obdarowanym, ale także obdarowującym. Wierzymy, że razem z wami zdołamy osiągnąć cel! Cała akcja potrwa do końca lutego 2017 roku. Zachęcajcie znajomych, przyjaciół i bliskich oraz rozpowszechniajcie post, by dotarł do jak największej liczby osób.

Przypominamy, że należy skomentować, polubić i udostępnić TEN post. Gorąco polecamy i wierzymy, że razem osiągniemy cel!

Przeczytaj także