„Pocałunek na pożegnanie” – Tasmina Perry

Pocałunek na pożegnanie to miłosna opowieść, wobec której żadna kobieta nie przejdzie obojętnie. Do sprzedaży trafi 14 kwietnia 2017 i gwarantujemy, że warto na nią chwilkę poczekać. Dajcie się zatracić marzeniom i uczuciom, które czekały kilkadziesiąt długich lat na to, by podsycone sentymentem mogły odrodzić się na nowo.

Pocałunek na pożegnanie – kilka słów

Jeśli poszukujecie prawdziwie wzruszającej historii, która dogłębnie poruszy wasze serca, to trafiłyście idealnie. Aż trudno uwierzyć, że jedna książka może mieścić w sobie tyle emocji. Jak się jednak okazuje, Perry Tasmina znalazła złoty środek i dzięki temu zdobyła już tysiące czytelników na świecie.

Jest rok 1961, główna bohaterka to Rosamund Bailey. Młoda dziennikarka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że świat stoi przed nią otworem. Do szczęścia brakuje jej już tylko jednego – miłości. Kiedy więc na jej drodze pojawia się Dominic Blake, dziewczyna wie, że to ten jedyny i najdroższy. Jednak w życiu nic nie jest proste. Także i w tym wypadku los postanowił przerwać sielankowe życie owej dwójki. Wizja obiecującej przyszłości zostaje zagrożona i nie ma już pewności, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Rok 2014 – w podziemiach muzeum pewna archiwistka, Abby Gordon, całkiem przypadkowo natyka się na pozornie zwykłe znalezisko. Jednak robi ono na niej ogromne wrażenie. To wyblakła i leciwa fotografia, na której widnieje żegnająca się para w miłosnym uścisku. Nie wiedzieć dlaczego, Abby czuje nieodpartą potrzebę zgłębienia historii przedmiotu. Obecnie dziewczyna potrzebuje zajęcia, by skutecznie wyleczyć złamane serce. Obsesyjne dążenie do rozwikłania romantycznej opowieści, kryjącej się za zdjęciem wydaje się skutecznym lekarstwem.

Czy losy dwóch przestrzeni czasowych splotą się w jednym miejscu? I czy sekrety przeszłości odkryte przez Abby wpłyną na jej rzeczywistość?

Książkę Pocałunek na pożegnanie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także