Pieśń syreny – mroczna wersja Małej syrenki

Pieśń syreny - zobacz na TaniaKsiazka.plPieśń syreny to zupełnie nowa, mroczna wersja popularnej bajki Mała syrenka. Książka na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 14 sierpnia 2019 roku i przypadnie do gustu każdej wielbicielce literatury fantasy z nurtu Young adult. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośniczki mrocznych i trzymających w napięciu thrillerów. Ponieważ prezentowana dziś historia to doskonała przedstawicielka wspomnianego gatunku. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowych opowieści, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję i przekonajcie się same, co takiego ma w sobie ta książka, iż zachwyca czytelniczki na całym świecie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Pieśń syreny – morskie głębiny zamieszkałe przez przerażające zabójczynie

Lira, księżniczka, to najskuteczniejsza morska zabójczyni. W swojej sypialni, zakopane w morskim piasku ma serca siedemnastu lądowych książąt. To jej trofea, dzięki którym zdobyła respekt w głębinach. Jednak pewnego dnia, bohaterka niefortunnie zabija jedną z syren. Z tego powodu jej matka nie ma dla niej litości. Królowa Mórz zamienia ją w istotę, którą gardzi najbardziej na świecie – człowieka. W związku z tym Lira ma teraz tylko jeden cel, odzyskać swoją syrenią postać. Żeby to osiągnąć, musi dostarczyć królowej serce księcia Eliana.

Jednak dziedzic lądowego królestwa, Książę Elian, to najskuteczniejszy  i bezwzględny pogromca syren. Kiedy mężczyzna ratuje na środku oceanu tonącą kobietę, nawet nie przypuszcza, że właśnie pomógł jednej z tych, na które poluje. Ponadto skuszony obietnicą pomocy w wyplenieniu syreniego rodu, dobija niebezpiecznego targu z nieznajomą. Czy jednak powinien jej ufać? Który z dwóch największych zabójców wygra tę ryzykowną grę?

Prezentowana dziś historia to bez wątpienia mocna mieszanka Disneyowskiej historii i morskiego thrillera. Tym samym powieść niezwykle skutecznie wciąga w niebezpieczne głębiny już od pierwszych stron. Przekonajcie się o tym same!

Przypominamy, że książka pt. Pieśń syreny będzie dostępna w sprzedaży już od 14 sierpnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Przypadnie ona do gustu każdej wielbicielce fantasy z nurtu Young adults oraz mrocznych thrillerów. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także