Pierwsze zimowe historie – zapowiedzi i nowości!

Pierwsze zimowe historie w tym sezonie zaczęły się już pojawiać w sprzedaży. Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę właśnie teraz? Ponieważ to idealna pora, by wprowadzić się w magiczny nastrój przed zbliżającymi się świętami. Poza tym takie historie zawsze przepełnione są ciepłem, nadzieją i pozytywnymi emocjami. A to potężna dawka dobrego humoru i gwarantowany sposób na poprawę samopoczucia w te szare, zimne dni. Już dziś więc sprawdźcie nowości i zapowiedzi wśród świątecznych książek i dajcie się porwać wciągającym opowieściom!

Świąteczne nieporozumienie - kup na TaniaKsiazka.plPierwsze zimowe historie – Świąteczne nieporozumienie

Czy świąteczne nieporozumienie może być początkiem głębszej znajomości i zmian w życiu? Przekonają się o tym Harper oraz Holden, którzy przez przypadek lądują w jednym mieszkaniu. Czy pyskata Brytyjka i przystojny Amerykanin dogadają się? A może, zanim zaczną dostrzegać, że między nimi iskrzy, zniechęcą się do siebie zupełnie?

Książka już dostępna.

Świąteczny nieznajomy - zobacz na TaniaKsiazka.plPierwsze zimowe historie – Świąteczny nieznajomy

Maggie Walther traci wiarę w ludzi po druzgocącym rozwodzie z mężem. Do tego jej przyjaciółka próbuje namówić ją do świątecznych przygotowań. A ten czas spędza się z rodziną, której przecież Maggie nie ma. Tymczasem już niebawem w życiu bohaterki, zupełnie znienacka pojawia się Andrew. Czy jednak uda się mu wnieść w życie kobiety nadzieję? I czy będzie ona w stanie zaufać jeszcze jakiemuś mężczyźnie po tym, co przeżyła?

Książka dostępna od 12 listopada 2020 roku.

Pierwsze zimowe historie – sprawdź na TaniaKsiazka.plPierwsze zimowe historie – Zostań moim aniołem

Dwie główne bohaterki i dwie przejmujące historie. Marietta zapomniała już, jak wiele znaczą drobne gesty. Znużona rutyną, która niepostrzeżenie wkradła się w jej związek, coraz chętniej ucieka do świata swoich małych dzieł sztuki. Pewnego dnia u progu jej sklepu staje mężczyzna, który podważa jej dotychczasowe, życiowe wybory. Tymczasem Berenika całe serce oddała pracy. Każdy pacjent spotykany na oddziale intensywnej terapii to nowa historia, która na dobre zapisuje się w jej pamięci. Spotkanie z intrygującym sąsiadem przypomina jej, że istnieje życie poza szpitalem.

Książka dostępna od 28 października 2020 roku.

Pierwsze zimowe historie – sprawdź na TaniaKsiazka.plPierwsze zimowe historie – Kraina Zeszłorocznych Choinek

Kraina Zeszłorocznych Choinek to nowo otwarty sklep, który jest naprawdę wyjątkowy. Ponieważ nie ma w nim dwóch takich samych ozdób, nie ma też cen. Jego wnętrze wypełnia atmosfera ciepła i miłości, a każdy z klientów znajduje w nim nie tylko idealną choinkową dekorację, bombkę czy aniołka, ale coś jeszcze… To właśnie tutaj splatają się drogi i losy mieszkańców miasteczka oraz przyjezdnych.

Książka dostępna od 28 października 2020 roku.

Wzgórze Świątecznych Życzeń - kup na TaniaKsiazka.plPierwsze zimowe historie – Wzgórze Świątecznych Życzeń

W Świeradowie-Zdroju nie wszyscy cieszą się na myśl o zbliżających się świętach. Ponieważ codzienne troski skutecznie zaprzątają głowy kilku mieszkańców. Czy ten szczególny czas otuli osamotnionych, pomoże pogodzić zwaśnionych i otworzy serca zamkniętych na miłość? A przede wszystkim, czy tajemnice z przeszłości pozwolą na spotkanie się przy wigilijnym stole?

Książka dostępna od 28 października 2020 roku.

Blask choinki - zobacz na TaniaKsiazka.plPierwsze zimowe historie – Blask choinki

Zaprzyjaźnione rodziny Klemensa i Arkadiusza uznają, że czas odpocząć od przedświątecznej krzątaniny. Tegoroczną Gwiazdkę decydują się spędzić w hotelu z widokiem na Tatry. Jednak nie wszyscy podzielają entuzjazm tego wyjazdu. Szybko jednak okaże się, że bohaterowie odnajdą tam drobne radości, o których coraz częściej zapominają w codziennej pogoni za lepszym jutrem.

Książka dostępna od 28 października 2020 roku.

Godzina zagubionych słów - sprawdź na TaniaKsiazka.plPierwsze zimowe historie – Godzina zagubionych słów

Głównych bohaterów tej książki z pozoru nic nie łączy. Mijają się, kupując kwiaty w okolicznej kwiaciarni, zajadając kanapki w pobliskim barze i zamawiając espresso w kameralnej kawiarni. Jednak, mimo że każdy z nich ma swoją historię, troski i głęboko skrywane tajemnice, połączył ich magiczny dzień, w którym dostali od losu wyjątkową szansę.

Książka dostępna od 29 października 2020 roku.

Otwórz się na miłość - kup na TaniaKsiazka.plPierwsze zimowe historie – Otwórz się na miłość

Trzydziestoletnia Anna prowadzi z pozoru zwyczajne i zadowalające życie. Jednak większość wieczorów spędza samotnie, a jedyna osoba, z którą może porozmawiać, to najlepsza przyjaciółka Ula. W galerii handlowej, podczas poszukiwania prezentów staje się coś, co może całkowicie odmienić jej życie. Czy młoda kobieta da się namówić na wspólny wyjazd ze znajomymi w góry, by nabrać dystansu do tego, co dzieje się wokół niej?

Książka dostępna od 28 października 2020 roku.

Pierwsze zimowe historie – sprawdź na TaniaKsiazka.plPierwsze zimowe historie – I przemówiły ludzkim głosem

Zbliża się Boże Narodzenie, jednak nie dla wszystkich jest to czas radości, miłości i rodziny. W rodzinie po przejściach pojawia się wigilijny karp – czy uda się go ocalić, czy jednak trafi na stół? Śmiertelnie choremu dziecku umiera świnka morska, a rodzice próbują podmienić zwierzątko. Ponadto w życiu dwóch kobiet namieszają koty, a właściciel sklepu zoologicznego dostanie pod opiekę osła z żywej stajenki.

Książka dostępna od 28 października 2020 roku.

Nie byłaś grzeczna w tym roku - kup na TaniaKsiazka.plPierwsze zimowe historie – Nie byłaś grzeczna w tym roku

Główna bohaterka za dnia jest skromną basistką, za to wieczorami przemienia się w Mademoiselle D. – bohaterką serwisu z seks-kamerkami. Cieszy się tam uznaniem wiernych fanów i przyświecają jej dwie zasady: żadnego pokazywania twarzy ani żadnych spotkań w realu. Tymczasem on udaje, że jest spełniony, trwoniąc pieniądze na łatwe przyjemności i traktując ludzi z góry, choć znajduje szczęście w zupełnie czymś innym. Przewrotny los sprawia, że ta dwójka musi spędzić razem Boże Narodzenie. Czy ta mieszanka wybuchowa zwiastuje świąteczną katastrofę?

Książka już dostępna.

Przeczytaj także