Piękny, nowość od Christiny Lauren!

Piękny to gorąca, marcowa premiera, która rozgrzeje was do czerwoności. Wiosna tuż, tuż, więc nie ma co zwlekać! Już teraz koniecznie zaopatrzcie się w ciekawe tytuły, by rozpocząć sezon z czytelniczym przytupem. Najnowsza powieść Christiny Lauren w sprzedaży pojawi się już 28 marca 2017 roku. Tej wiosny nie tylko Słońce będzie źródłem ciepła. Przekonajcie się sami!

Piękny, młody i zabójczo przystojny?

Główną bohaterką jest Pippa Bay Cox, która decyduje się na opuszczenie Londynu. Tuż po tym, jak we własnym mieszkaniu nakryła swojego chłopaka w łóżku z inną dziewczyną. Najlepszym kierunkiem okazały się Stany Zjednoczone, gdzie zaplanowała mocno nietrzeźwą wycieczkę z Ruby Miller i jej przyjaciółmi.

Po drugiej stronie jest Jensen Bergstrom, który rzuca się w wir pracy i pnie się po szczeblach kariery, uważając, że to najlepszy sposób na złamane serce. To również jego metoda na radzenie sobie z życiem w ogóle. Określenie „pracoholik” nie jest w stanie opisać jego zaangażowania w wykonywaną pracę i ambicje. Przez to nie ma zbyt wiele czasu dla siebie. Pewnego dnia dostaje od swojej siostry Hanny propozycję nie do odrzucenia. Dziewczyna chce zabrać go na dwutygodniową wycieczkę po winnicach, co pozwoliłoby mu na chwilę wytchnienia.

Jensen zgadza się i ku swojemu zdziwieniu odkrywa, że dziwna dziewczyna, którą spotkał przypadkiem w samolocie, wybiera się na tę samą wycieczkę. Wkrótce okazuje się, że pewne sprawy zaczynają go przytłaczać. Bohater odkrywa również, że jego dotychczasowe życie skurczyło się niebezpiecznie, a mu brakuje oddechu i szaleństwa… Czy odważy się podjąć ryzyko? Czy planowane wakacje staną się początkiem czegoś niezwykłego, co odmieni jego życie i pozwoli uporać się ze złamanym sercem?

Przypominamy, że książka pt. Piękny w sprzedaży pojawi się 28 marca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także