Pięć zdrowych nawyków – sprawdźcie to!

Pięć zdrowych nawyków - kup na TaniaKsiazka.plPięć zdrowych nawyków to lekki i przystępny poradnik, który przypadnie do gustu wszystkim czytelniczkom, dbającym o zdrowie i urodę. Poza tym powody do zadowolenia mają odbiorczynie, poszukujące prostych i sprawdzonych sposobów na to, by zrzucić kilka zbędnych kilogramów i poczuć się dobrze we własnym ciele. Bo jak mówią: w zdrowym ciele zdrowy duch. Prezentowany dziś tytuł na polskim rynku będzie dostępny w sprzedaży już od 28 sierpnia 2019 roku. Jeśli zatem próbujecie kolejnych diet, ale ich efekt jest wciąż niezadowalający, koniecznie sprawdźcie tę pozycję! Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Ponieważ od upragnionych efektów dzieli was tylko Pięć zdrowych nawyków!

Pięć zdrowych nawyków – co zrobić, by nabrać energii i poprawić zdrowie?

Czujecie, że brakuje wam energii do działania? A w związku z tym nie wykorzystujecie w pełni swojego potencjału? Dzięki przełomowej metodzie, opisanej w tej książce, zmienicie sposób myślenia o własnym zdrowiu! Jej autor, Darin Olien, to uznany ekspert żywieniowy. Podróżował po całym świecie i prowadził badania na temat właściwości zdrowotnych żywności w różnych kulturach. Tym samym na podstawie przeprowadzonych obserwacji stworzył unikalną, sprawdzoną formułę maksymalizacji potencjału ludzkiego ciała. W związku z tym pokazuje czytelniczkom, jak dzięki odpowiedniemu zidentyfikowaniu sił życiowych: jakości żywienia, nawodnienia, detoksykacji, natlenienia i alkalizacji osiągnąć i utrzymać odpowiednią wagę, zapobiec nawet najpoważniejszym chorobom, a przede wszystkim zadbać o dobre samopoczucie.

Zaskoczone? Prezentowany dziś poradnik to napisana lekko i przystępnie książka, która zdradzi wam, jak łatwo wdrożyć dobre, codzienne nawyki. Poza tym nauczycie się dzięki niej metod, które poprawią wasze zdrowie, pomogą nabrać energii i zmienią sposób postrzegania siebie.

Przypominamy, że książka pt. Pięć zdrowych nawyków będzie dostępna w sprzedaży od 28 sierpnia bieżącego roku. Prezentowany dziś poradnik znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy go wszystkim miłośniczkom tego typu lektur. I każdemu, kto chciałby zadbać o własne zdrowie i dobre samopoczucie w prosty i skuteczny sposób. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję!

Przeczytaj także