Pan Mercedes – trzy części w jednym tomie!

Pan MercedesNie lada gratka dla wszystkich fanów Stephena Kinga. Teraz kryminalną serię Pan Mercedes możecie nabyć w jednym tomie. Jeśli sensacyjne opowieści mistrza grozy przypadły wam do gustu, albo chcecie sprawić komuś prezent, to wydanie nadaje się idealnie. To aż trzy wciągające części w jednej książce! Zero stresu, że właśnie kończy się dany tom, a drugiego nie ma pod ręką. Również zabranie takiej lektury w podróż jest znacznie łatwiejsze, bo zamiast trzech elementów, mamcie jeden. W dodatku teraz trylogia dostępna jest z 20% rabatem!

Skład serii Pan Mercedes

Tom I, Pan Mercedes – w tłum bezrobotnych, oczekujących na otwarcie targów pracy, wjeżdża rozpędzony mercedes. Kierowcę, Brady’ego Hartsfielda, ogarnęło niesamowite uczucie, kiedy pod kołami jego samochodu ginęli ludzie. Zdołał zabić ośmiu bezrobotnych i ranić aż 15, po czym uciekł z miejsca zbrodni. Policji nie udało się ustalić sprawcy. I kiedy już Bill Hodges traci nadzieję na rozwiązanie tej sprawy, otrzymuje list od „Pana Mercedesa”, jak okrzyknęły go media. Zaczyna się wyścig z czasem, w którym to zwycięstwo zła oznacza kolejne śmiertelne ofiary.

Tom II, Znalezione nie kradzione – to opowieść o psychopatycznym czytelniku, którego literatura popycha do zbrodni. Morris Bellamy jest wściekły na autora Johna Rothsteina, który od dłuższego czasu nie wydał żadnej książki. W dodatku odbiorca zarzuca mu, iż ten sprzedał stworzoną przez siebie postać Jimmy’ego Golda jedynie dla zysku. Morris zabija i okrada pisarza z notatek jednej, niewydanej książki, a następnie do więzienia trafia jednak za zupełnie inne przestępstwo. Kilka dekad później pewien nastolatek odnajduje skarby ukryte przez Bellamy’ego i ściąga na siebie gniew mordercy, który po 35 latach wychodzi na wolność. Bill Hodges musi zapewnić chłopcu odpowiednią ochronę…

Tom III, Koniec warty – Brady Hartsfield, który jest sprawcą masakry z części pierwszej obecnie znajduje się w stanie wegetatywnym, w szpitalu. Okazuje się jednak, że w jego sali przebudziło się niewypowiedziane zło. Mężczyzna zyskał niesamowitą moc, dzięki której jest w stanie siać niewiarygodne spustoszenie bez opuszczania szpitalnego pokoju. W dodatku odzyskał również świadomość. Dwójka detektywów, Bill Hodges i Holly Gibney, muszą ponownie stawić czoła niebezpiecznemu zabójcy, pragnącego zemsty nie tylko na nich, ale również na mieszkańcach miasta.

Serię Pan Mercedes w jednym tomie znajdziecie tutaj. Serdecznie polecamy!

Przeczytaj także