Pakiet Uwikłani – świetny pomysł na prezent!

Pakiet Uwikłani - kup na TaniaKsiazka.plPakiet Uwikłani to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury erotycznej i kobiecej. Poza tym to idealny pomysł na świąteczny prezent dla każdej wielbicielki tego typu książek. Tym samym, jeśli jeszcze do tej pory nie zaopatrzyliście się w świąteczne podarunki dla ukochanej kobiety, koniecznie nadróbcie zaległości! W końcu Boże Narodzenie już tuż-tuż. Taki pakiet zadowoli nawet najbardziej wymagającą odbiorczynię i dostarczy czytelniczkom długie godziny wspaniałej rozrywki. Nie zwlekajcie ani chwili i sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej trylogii.

Pakiet Uwikłani – elektryzująca seria erotyczna w jednym zestawie!

Przede wszystkim należy tu wspomnieć, że seria Uwikłani w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem, zyskując status bestsellera. Również czytelniczki w Polsce doceniły tę historię, a pisarka Laurelin Paige, znalazła się w czołówce rozpoznawalnych i docenianych twórczyń książek erotycznych.

W prezentowanym dziś pakiecie znajdziecie trzy części: Pokusę, Obsesję oraz Na zawsze. Historia Alayny Withers i Hudsona Pierce’a zawiera uwielbiane przez czytelniczki wątki: od nienawiści do miłości. Poza tym to relacja szef – podwładna oraz zamożny i wpływowy bohater. Opowiada o złożonej i zmysłowej relacji między młodą, ambitną dziewczyną ze skłonnością do obsesyjnej miłości oraz przystojnym playboyem, a zarazem miliarderem.

W związku z tym ich relacja będzie zakazana, ale też niezwykle kusząca. Alayna, która obiecała sobie unikać dokładnie takich mężczyzn jak Hudson, nie będzie umieć odmówić, kiedy mężczyzna złoży jej propozycję nie do odrzucenia.

Prezentowany dziś pakiet Uwikłani jest już oczywiście dostępny w sprzedaży. Znajdziecie go tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy te książki każdej miłośniczce literatury erotycznej. Poza tym przypominamy, że taki zestaw idealnie sprawdzi się jako świąteczny prezent i zadowoli nawet najbardziej wymagającą fankę gatunku. Nie zwlekacie ani chwili i koniecznie sprawdźcie tę historię.

Laurelin Paige nie bez powodu osiągnęła międzynarodowy sukces i wspięła się na szczyty światowych list bestsellerów. Jej powieści są pikantne, wywołują wypieki na twarzy oraz wciągają od pierwszej do ostatniej strony. To bez wątpienia jedna z najbardziej elektryzujących i ekscytujących serii erotycznych, która zawładnęła sercami czytelniczek.

Przeczytaj także