Outsider Stephena Kinga – wiemy już, kiedy pojawi się w Polsce!

Outsider Stephena Kinga - kup na TaniaKsiazka.plOutsider Stephena Kinga to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych książek tego roku. Polscy miłośnicy twórczości mistrza grozy mają wiele powodów do zadowolenia. Okazuje się, że najnowsza książka Kinga pojawi się na naszym rynku już 6 czerwca 2018 roku. Powieść ma liczyć aż 640 stron, co sprawia, że przed odbiorcami mnóstwo godzin wspaniałej i niepowtarzalnej rozrywki. Jesteście ciekawi, co tym razem przygotował Stephen King swoim wiernym fanom? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Outsider Stephena Kinga – mistrz wciąż w formie

Zmasakrowane ciało jedenastoletniego chłopca zostaje znalezione w miejskim parku. Do sprawcy prowadzą naoczni świadkowie i odciski palców, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Zabójca to jeden z najbardziej lubianych mieszkańców Flint City – Terry Maitland, trener drużyn młodzieżowych, nauczyciel angielskiego, mąż i ojciec dwóch córek. Sprawą zajmuje się detektyw Ralph Anderson, którego syn niegdyś trenował pod okiem podejrzanego. Mężczyzna zleca natychmiastowe aresztowanie w świetle jupiterów, mimo że Maitland ma alibi. Jednak Anderson wraz z prokuratorem już wkrótce zyskują kolejny, niepodważalny dowód – ślady DNA. Sprawa wydaje się prosta i oczywista.

Wraz z trwającym śledztwem, na jaw zaczynają wychodzić kolejne, przerażające szczegóły. Najnowsza książka Stephena Kinga ze strony na stronę wchodzi na wyższe obroty, a napięcie narasta z każdym kolejnym zdaniem. Staje się wręcz nie do zniesienia. Terry Maitland to na pozór miły człowiek i przykładny obywatel. Czy to możliwe, że przez tak długi czas ukrywał drugie, mroczniejsze oblicze? Gwarantujemy, że odpowiedź na to pytanie będzie szokująca. Tak zaskakiwać potrafi tylko niewątpliwy mistrz literatury grozy.

Autor po raz kolejny udowadnia, że mimo licznych bestsellerowych publikacji i wieku, wciąż jest w szczycie formy. Czytelnikom serwuje niezwykle wciągającą i mroczną historię, od której nie sposób się oderwać. Jeśli zatem jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego pisarza, teraz jest doskonały moment, by nadrobić zaległości.

Outsider Stephena Kinga na polskim rynku dostępny będzie od 6 czerwca bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także