Oświadczyny – Tasmina Perry

Oświadczyny - kup na TaniaKsiazka.plOświadczyny to książka Tasminy Perry, która w sprzedaży pojawi się już 17 listopada bieżącego roku. To doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej. Jeśli więc do tej pory poszukiwałyście historii, która poruszy Was do głębi, trafiłyście idealnie. Autorka w błyskawicznym tempie osiągnęła sukces i podbiła serca Czytelników na całym świecie. Jej powieści znalazły się na szczycie bestsellerowej listy Sunday Times i zostały wydane aż w osiemnastu krajach. Nic dziwnego, Perry ma duże doświadczenie w kobiecych tematach i wie, jak zaintrygować Czytelniczki.

Autorka pisywała do wielu prestiżowych magazynów, takich jak Glamour czy InStyle, gdzie była również zastępcą redaktora. Także za jej inicjatywą powstała gazeta modowo-podróżnicza Jaunt. Nic więc dziwnego, że książki Perry rozchodzą się jak świeże bułeczki. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała!

Oświadczyny – obłędne love story i ponadczasowa wędrówka

Jest rok 1958, Londyn. Georgia Hamilton kończy właśnie osiemnaście lat, a dorosły świat i mnóstwo możliwości staje przed nią otworem. Jej rodzice chcą, by dziewczyna wzięła udział w stylowym balu dla debiutantek. Jednak bohaterka ma zupełnie inne plany na przyszłość, a pomysł rodziców w ogóle jej się nie podoba. Georgia marzy o tym, by zostać pisarką, a nie żoną, która będzie jedynie ozdobą swojego męża. Wkrótce jednak w życiu dziewczyny dochodzi do tragedii, a jej los bezpowrotnie zostaje przypieczętowany.

Następnie Czytelnicy przenoszą się do 2012 roku. Główną bohaterką jest Amy Carrell. Niepoprawna romantyczka po raz kolejny doznaje zawodu miłosnego. Aby chociaż trochę zminimalizować skutki złamanego serca, odpowiada na niezwykle intrygujące ogłoszenie. Starsza pani poszukiwała damy do towarzystwa, która umili jej podróż do Nowego Jorku. Zdesperowana i osamotniona Amy liczy, że na chwilę zapomni o zawodzie miłosnym. Dziewczyna nawet w najśmielszych snach nie przypuszczała, że odkryje tajemniczą love story. Historię, która czekała ponad pięćdziesiąt lat, aż ktoś ją opowie.

Przypominamy, że książka pt. Oświadczyny na polskim rynku pojawi się 17 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także