Ostra jazda – gorąca, kryminalna nowość!

Ostra jazda - kup na TaniaKsiazka.plOstra jazda to gorąca nowość od Ryszarda Ćwirleja, która jest już dostępna w sprzedaży. Autor znalazł własny, bardzo interesujący patent  na powieści kryminalne i sukcesywnie go wykorzystuje. Tym samym tworzy niepowtarzalne i intrygujące historie, które wciągają czytelników już od pierwszych stron. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Poza tym po tę historię powinien sięgnąć każdy fan gatunku. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem Ćwirlej przygotował czytelnikom.

Ostra jazda – kilka słów o fabule

Jest 2015 rok, cały kraj szykuje się do wyborów parlamentarnych, natomiast Europą wstrząsa kryzys uchodźczy. W Poznaniu niedaleko szkoły oficerskiej, żołnierze znajdują zwłoki swojego kolegi. Podoficer został zastrzelony. W związku z tym Żandarmeria Wojskowa rozpoczyna śledztwo. Ale jest ono prowadzone tak nieudolnie, że większość śladów, które mogłyby pomóc w odnalezieniu mordercy, zostaje zatarta i dosłownie zadeptana.

Kilka tygodni później pewien grzybiarz natrafia w lesie na zwłoki młodej kobiety. Dziewczyna została zabita strzałem w głowę z bliskiej odległości. Poza tym bardzo szybko wychodzi na jaw, że to jedna z prostytutek, które pracują przy drodze. Śledztwo w sprawie prowadzą policjanci z komendy w pobliskich Szamotułach. A ponadto Komenda Wojewódzka w Poznaniu przysyła im do pomocy młodą policjantkę. Dziewczyna z zapałem bierze się do pracy i wkrótce odkrywa, że z tą zbrodnią powiązani są handlarze żywym towarem.

Czy te sprawy mają ze sobą coś wspólnego? Tego właśnie musi się dowiedzieć sierżant Aneta Nowak, policjantka i jednocześnie studentka prawa. Nie będzie jednak osamotniona. W tym trudnym śledztwie pomogą jej starzy znajomi. Mirosław Brodziak (obecnie dyrektor Banku Ziemskiego, którego właścicielem jest Ryszard Grubiński, przyjaciel z dzieciństwa), podinspektor Mariusz Blaszkowski (zastępca Marcinkowskiego), a także dawny milicjant Teofil Olkiewicz (teraz właściciel pijalni Świat Wódek).

Przypominamy, że książka pt. Ostra jazda jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej.

Przeczytaj także