Ostatni skok – nowość od Małgorzaty Rogali!

Ostatni skok - kup na TaniaKsiazka.plOstatni skok to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników twórczości Małgorzaty Rogali. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośnicy kryminałów i sensacji, które od początku do końca trzymają w niepewności i napięciu. W powieściach Rogali nic nie jest takie, jakim się wydaje, a wartka akcja nie pozwala nawet na chwilę nudy. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Ponieważ jej najnowsza książka jest już dostępna w sprzedaży. Czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami!

 Ostatni skok – kilka słów o fabule książki

Igor Bielewicz to cyrkowy akrobata i wprawiony złodziej kosztowności. W Warszawie podczas targów jubilerskich wykorzystuje okazję na parkingu przed halą i kradnie jubilerowi przenośny sejf z kosztownościami. Świadkiem rabunku jest świeżo upieczona policjantka Zofia Maciejka. W związku z tym rzuca się ona w pogoń za złodziejem. Wkrótce jednak gubi ślad sprawcy.

Tymczasem w cyrku, w którym pracuje Bielewicz, podczas akrobatycznego pokazu, dochodzi do wypadku. Poszkodowana to Nadia, partnerka mężczyzny. Dopiero gdy gasną światła na scenie, zaczyna się prawdziwe życie.

Dwa lata później drogi bohaterów krzyżują się ponownie. Kto stoi za brutalną napaścią na właścicielkę znanej firmy jubilerskiej? Czy te wydarzenia mają związek z tymi sprzed dwóch lat? I jak potoczyły się losy bohaterów po feralnym wieczorze?

Przypominamy, że książka pt. Ostatni skok, której autorką jest Małgorzata Rogala, jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom kryminałów i sensacji. Coś dla siebie znajdą tu również wielbiciele nieco mroczniejszych klimatów oraz opowieści utrzymanych w konwencji thrillera. Małgorzata Rogala po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku, a niezaprzeczalnego talentu. Sprawdźcie koniecznie i przekonajcie się o tym sami. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający fan gatunku znajdzie w tej historii coś dla siebie.

Przeczytaj także