Osobliwy dom Pani Peregrine – okładka filmowa

Osobliwy dom Pani PeregrineOsobliwy dom Pani Peregrine to powieść autorstwa Riggsa Ransoma. Już niedługo w polskich kinach będziemy mogli zapoznać się z ekranizacją o tym samym tytule. Z tej okazji TaniaKsiazka.pl przygotowała coś ekstra.

Już 29 września bieżącego roku do sprzedaży trafi książka Osobliwy dom Pani Peregrine z okładką filmową. Oczywiście, nasza ekipa postarała się, żeby oferta stała się maksymalnie atrakcyjna. Dlatego też ową książkę nabędziecie z 25% rabatem. Teraz miłośnicy filmu mogą ustawić na półce ulubiony egzemplarz książki z atrakcyjniejszą dla nich okładką. Taka książka to również dobra propozycja na prezent.

O czym opowiada Osobliwy dom Pani Peregrine?

Jest to thriller, który przypadnie do gustu każdemu nastolatkowi. Autor wprowadza czytelników w świat potworów, niezwykłych osobliwości i interesujących postaci. Głównym bohaterem jest Jacob. Pewnego dnia jego dziadek umiera w tajemniczych okolicznościach. Chłopak w celu wyjaśnienia sytuacji udaje się na wyspę, która jest zupełnie odcięta od świata. Tam zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Świat ze starych fotografii zaczyna przeplatać się z osobliwościami owego miejsca. W końcu Jacob znajduje ruiny domu Pani Peregrine. Jak wkrótce się okaże, dzieci tam przebywające były nie tylko tajemnicze, ale i niebezpieczne. Być może to nie przypadek, iż zostały one odcięte od świata.

Przypominamy, że książka Osobliwy dom Pani Peregrine z okładką filmową trafi do sprzedaży 29 września tego roku. W tym egzemplarzu znajdziecie również kadry z filmu. A teraz możecie nabyć ją z 25% rabatem! Nie przegapcie takiej okazji. Gorąco polecamy.

Przeczytaj także