Orphan X. Człowiek znikąd – Gregg Hurwitz

Orphan X. Człowiek znikąd - kup na TaniaKsiazka.plOrphan X. Człowiek znikąd to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury kryminalnej i sensacyjnej. Książka na polskim rynku pojawi się już 11 lipca 2018 roku i z pewnością zachwyci wielbicieli twórczości Hurwitza. Jak z pewnością orientuje się większość z Was, to właśnie ten autor odpowiada za powieść pt. Orphan X. Człowiek, którego nie ma. Teraz właśnie przyszedł czas na drugą część przygód tajemniczego bohatera. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości! Najnowsza publikacja autora jest do tego idealnym momentem.

Orphan X. Człowiek znikąd – kim jest tajemniczy bohater?

Człowiek, którego nie ma, to już legendarna postać. Wśród tłumów budzi respekt, więc kiedy się o nim mówi, robi się to tylko szeptem. Szybko jednak wychodzi na jaw, że Orphan X jest kimś znacznie więcej, niż tylko człowiekiem legendą. Główny bohater to Evan Smoak, uczestniczący w tajnym programie rządowym, gdzie szkolono profesjonalnych zabójców.

Pewnego dnia jednak mężczyzna samowolnie opuścił tajny projekt i zapadł się pod ziemię. Pomogła mu w tym fikcyjna tożsamość i niezwykłe umiejętności, które nabył. Teraz, jako człowiek znikąd, pomaga ludziom w potrzebie. Dla prześladowców, bandytów i wszelkiego rodzaju oprychów nie ma litości. Tym razem jednak trafił na znacznie grubszą sprawę. Bohater znalazł trop szajki handlującej ludźmi. I ma jedynie 16 dni na to, by uratować porwaną nastolatkę, którą bandyci zamierzają sprzedać. Sprawa od początku nie jest łatwa. Plany mężczyzny zostają pokrzyżowane przez uzbrojonych napastników.

Jest jeszcze coś, co nie ułatwia mu zadania. Podczas tej akcji musi uważać, by nie ściągnąć na siebie uwagi Van Scivera, obecnego szefa Programu Orphan. Ten bowiem wykorzysta wszelkie możliwości, aby znaleźć i unicestwić Smoaka.

Przypominamy, że książka pt. Orphan X. Człowiek znikąd na polskim rynku będzie dostępna od 11 lipca bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom kryminałów i sensacji. Przy tej lekturze nie sposób się nudzić!

Przeczytaj także