Opowieść niewiernej Magdaleny Witkiewicz – nowe wydanie!

Opowieść niewiernej Magdaleny Witkiewicz to książka, którą możesz już dobrze znać. Dlaczego? Ponieważ pierwszy raz na rynku ukazała się w 2012 roku. Dziewięć lat później Wydawnictwo W.A.B. zdecydowało się by ponownie wydać powieść, którą pokochały tysiące kobiet w całej Polsce. Już 29 września będzie można ją dostać w księgarniach.

Opowieść niewiernej Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Magdalena Witkiewicz Opowieść niewiernej – już we wrześniu nowe wydanie!

Główną bohaterką książki Opowieść niewiernej jest Ewa, która jest żoną Macieja. Ich małżeństwo nie jest niestety wynikiem płomiennej, wielkiej miłości. W ich przypadku motywacją do powiedzenia sobie „tak” był rozsądek i chęć łatwiejszego życia. Bo tak wypadało. Nie trudno sobie zatem wyobrazić, że dość szybko w tym związku pojawiają się problemy, a wraz z nimi przychodzi frustracja i złość. I najgorsze jest to, że tylko Ewie tak naprawdę zależy na tym, by spróbować tę relację naprawić. Czytając tę historię można znaleźć odpowiedź na trudne pytanie, które codziennie zadaje sobie wiele kobiet: czy warto walczyć o związek mimo wszystko? Zwłaszcza, gdy brak w nim miłości?

Magdalena Witkiewicz o nowym wydaniu „starej” powieści

Co na temat wznowienia książki Opowieść niewiernej myśli sama autorka? Na jej oficjalnym fanpage’u możemy przeczytać:

Kiedy myślę o Opowieści niewiernej, od razu przed oczami staje mi Dorota, która po pierwszym wydaniu książki napisała: „Pani Magdo, ta książka jest o mnie”. Od tamtej pory dużo się wydarzyło. W życiu Doroty zaszły zmiany dokładnie takie jak w książce. Pojawił się też synek, który jest efektem tych zmian… Ostatnio na Facebooku przeczytałam, że Dorota obchodzi ósmą rocznicę swojego cudownego, szczęśliwego małżeństwa.
Cudownie, prawda?

Ta książka jest dla mnie szczególna. Otworzyła mi wiele drzwi, pokazała też, że potrafię pisać nie tylko po to, aby Was bawić, ale też by wzruszać. I że czasami wolicie płakać przy moich książkach niż zaśmiewać się do łez!
Teraz jestem w zupełnie innym miejscu niż wtedy, gdy trzymałam pierwsze wydanie Opowieści niewiernej w swoich rękach. Sama nie mogę uwierzyć, że tak dużo dobrego się wydarzyło od tamtego momentu. Tyle moich książek na półkach w księgarniach. Tylu nowych czytelników i tyle maili, wiadomości od Was.

Ta powieść jest też jedną z moich książek najchętniej czytaną przez męskich czytelników. Jeden z nich napisał, że to doskonała „instrukcja obsługi kobiety”. Mówił, że każdy facet powinien tę powieść przeczytać…
I jeszcze jedno. To wydanie jest dowodem, że marzenia się spełniają! Czasem trzeba tylko trochę poczekać i robić swoje.

***

Książkę Opowieść niewiernej Magdaleny Witkiewicz możesz kupić w naszej księgarni, w tym miejscu.

Czytaj także:

Przeczytaj także