One last stop – romans od Casey McQuiston już jest!

Czytaliście Red, White & Royal Blue? Kilka dni temu miała premierę najnowsza książka autorki tego bestsellera, Casey McQuiston. One Last Stop to książka o tym, że dla miłości warto czasem przegapić stację. Jesteście ciekawi?

One Last Stop - romans

One Last Stop Casey McQuiston

August ma dopiero 23 lata, a już dawno zdążyła nabrać przekonania, że tak jak magia z książek i filmów, tak samo miłość — obie nie istnieją. Dziewczyna obudowałą się murem i trzyma wszystkich na dystans. Relacje pełne emocji tylko generują cierpienie, więc lepiej ich unikać, niż później się zawieść.

Dziewczyna studiuje, dorabia w naleśnikarni czynnej 24h i współdzieli mieszkanie ze współlokatorami, którzy jej zdaniem są… no cóż, delikatnie mówiąc: dziwni. August nie ma ochoty nawiązywać z nimi przyjaźni, w końcu niedługo i tak każde z nich pójdzie w swoją stronę.

Jej dni są do siebie podobne, do czasu aż podczas jednej z wielu podróży metrem na uniwersytet, wzrok August przyciąga uśmiech ciekawej dziewczyna w skórzanej kurtce. Teraz przy każdej podróży będzie nieśmiało będzie wypatrywać Jane.

Miłość i magia nie istnieją?

August ma 23 lata i nie wierzy ani w magię, ani miłość. No cóż, szybko przekona się, że nie miała racji 😛

Okazuje się, że piękna Jane z pociągu jest niezwykła z wielu powodów. Dziewczyna ma nie tylko stylówkę na lata siedemdziesiąte… Ona faktycznie pochodzi z lat siedemdziesiątych! Podobno przeniosła się w czasie do XXI wieku, a August będzie musiała jej pomóc.

Podczas gdy Jane stawia czoła przyszłości, August będzie musiała zmierzyć się ze swoją przeszłością. Zweryfikuje nie tylko swoje poglądy na magię i miłość, ale też na to, że od przeszłości można się odciąć.

Jeżeli szukacie niestereotypowego romansu, z ciekawymi i wyrazistymi bohaterkami, w którym w dodatku nie brakuje wątków rodem z science fiction, to nowa książka Casey McQuiston, One Last Stop, może się Wam spodobać. W naszej księgarni możecie ją znaleźć w tym miejscu.

Przeczytaj także