Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania – promocja na audiobooki!

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania - promocja na audiobooki! Sprawdź >>Audiobooki to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają mało wolnego czasu lub często podróżują, a chcą chociaż na chwilę wsiąknąć w świat wyobraźni. Dzięki nim mogą zabrać ze sobą swoją ulubioną książkę gdziekolwiek chcą i nie muszą się przejmować odpowiednimi warunkami do czytania. Specjalnie na Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania przeceniamy wszystkie audiobooki nawet do 35%! Jesteście zaciekawieni? No to nadstawcie uszu. 😉

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 2017

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania to święto ustanowione z inicjatywy Polskiej Izby Książki w 2001 roku. Jest obchodzone 29 września i ma na celu promocję czytania na głos dzieciom oraz podkreślenie licznych zalet jakie z tego wynikają. Czytanie dzieciom stymuluje ich rozwój, rozwija wyobraźnię i wzbogaca słownictwo, a także wzmacnia więź między rodzicami i ich latoroślą.

Dziecko, któremu się czyta, uczy się słuchać, nabiera ciekawości do świata i kształtuje swoje zainteresowania. Czytanie poszerza horyzonty, pomaga wyrażać własne zdanie, a także pozwala najmłodszym przeżyć nowe przygody wykorzystując tylko ich wyobraźnię. Mali słuchacze później sami chętnie sięgają po lektury, dlatego powinniśmy czytać dzieciom jak najczęściej. Niestety nie zawsze mamy taką możliwość, więc tutaj z pomocą przychodzą audiobooki!

Audiobooki w niższej cenie do 35%!

Popularność audiobooków z każdym rokiem jest coraz większa i można śmiało stwierdzić, że na stałe wpisały się w kulturę czytelnictwa. To świetny sposób na zapoznanie się z książką w drodze do pracy, podczas treningu czy nawet wieczorem przed snem. Kiedy przytłaczają nas bieżące obowiązki, a mamy ochotę na chwilę zapomnienia przy dobrej lekturze, to audiobooki są doskonałym rozwiązaniem. Zwłaszcza kiedy są w tak atrakcyjnej cenie! Teraz wszystkie nasze audiobooki są tańsze nawet o 35%.

Zajrzyjcie do naszej kategorii audiobooków, gdzie znajdziecie bestsellerowe powieści, klasykę literatury, najlepsze bajki dla dzieci i wiele innych kultowych pozycji do posłuchania o każdej porze dnia i nocy. 😉

Pełna lista książek
objętych promocją znajduje się TUTAJ

Obniżka potrwa do 3 października.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania - promocja na audiobooki! Sprawdź >>

Przeczytaj także