Od 16 lat kulturalnie uzależniamy! 16 urodziny świętujemy promocjami

Czy wiesz, że nasza księgarnia świętuje 16 urodziny? Wszystko zaczęło się od miłości do książek i małej rodzinnej firmy, a teraz? Tylko na nas spójrz! Jesteśmy jedną z największych księgarni internetowych w kraju. Świętuj promocjami razem z nami!

Od 16 lat kulturalnie uzależniamy! Urodziny TaniaKsiazka.pl

Od 16 lat kulturalnie uzależniamy

Skoro mamy urodziny, nie może zabraknąć procentów dla naszych klientów. I to nie byle jakich procentów, ale takich do: -50%, -55%, a nawet do -80%. W końcu czymś trzeba zaspokoić książkoholizm.

Dlatego przed Tobą:

  • 7 dni świętowania,
  • codziennie nowe promocje
  • i konkurs z nagrodami.

16 urodziny TaniaKsiazka.pl: 10-16 października

Teraz czas powiedzieć Ci, co dokładnie przygotowaliśmy.

Przez cały czas trwania urodzin złapiesz książki z naszej oferty urodzinowej: moc tytułów do -80%. Do tego mamy książki 7 wydawców, którzy przyłączyli się do świętowania, ze specjalnymi zniżkami.

Upolujesz wyjątkowe promki jednodniowe. Codziennie możesz złapać książkę (a jednego dnia grę 😉) za 1 grosz do zamówień od 249 złotych. Do tego każdego dnia trwania urodzin czeka na Ciebie nowa pula 16 książek po 16 zł.

Wygraj rok czytania za darmo!

Jakby samych promocji było mało, to jeszcze mamy konkurs.

Pokaż swoje kulturalne uzależnienie od naszej księgarni. Jak? To zależy tylko od Twojej kreatywności. W konkursie nagrodzimy aż 16 osób, ale tylko jedna wygra nagrodę główną.

Konkurs na 16 urodziny TaniaKsiazka.pl

Aktualne promocje oraz informacje o naszym konkursie
znajdziesz tutaj: 16 urodziny TaniaKsiazka.pl >

Świętuj razem z nami!

Przeczytaj także