Ocean uczuć – pierwszy tom przejmującej serii

Ocean uczuć - kup na TaniaKsiazka.plOcean uczuć to gorąca nowość autorstwa Marioli Sternahl, która jest już dostępna w sprzedaży. Powieść ta przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom literatury kobiecej. Poza tym powody do zadowolenia mają też miłośniczki powieści obyczajowych. Warto tutaj wspomnieć, że tytuł ten w błyskawicznym tempie zyskał status bestsellera, stając się krajowym hitem. W związku z tym, jeśli poszukujecie nietuzinkowych i ciekawych powieści na lato, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej historii.

Ocean uczuć – kilka słów o fabule książki

Głowna bohaterka, Anna, musiała sobie radzić z wieloma trudnymi momentami. Najpierw straciła ojca, następnie opuściła ja matka. Wychowywana była przez babcię, która nie znosiła sprzeciwu i kontrolowała absolutnie wszystko, a także przez dziadka alkoholika. W swoim dzieciństwie nie zaznała miłości ani szczęścia. Odtrącana i poniżana, wyrosła na osobę, której codzienność naznaczona jest ciągłym lękiem. Tym samym na każdym kroku towarzyszą jej brak pewności siebie, rozgoryczenie i żal. Jednak pewnego dnia na jej drodze pojawia się mężczyzna, który staje się dla niej kimś, o kim od dawna marzyła. To przyjaciel, nauczyciel i ukochany. Czy ten związek sprawi, że Anna uwolni się w końcu od widm przeszłości? I czy uda jej się stworzyć prawdziwą rodzinę, której tak bardzo pragnie?

Warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś książka pt. Ocean uczuć to początek niezwykłej serii. W związku z tym czytelniczki mogą liczyć na jeszcze więcej niezapomnianych i emocjonalnych przygód. Co ciekawe, autorka, Mariola Sternahl, studiowała psychologię stosowaną. Dzięki temu jej historia jest niezwykle przenikliwa i niesie za sobą wiele cennych prawd.

Przypominamy, że tytuł jest już dostępny w sprzedaży na rynku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i powieści dla kobiet. Znajdziecie w tej historii wszystko, co powinna mieć wciągająca opowieść. Realistycznych bohaterów i mnóstwo emocji. A chociaż jest to powieść obyczajowa, nie zabraknie tu akcji i zaskakujących momentów. Koniecznie sprawdźcie to same!

Przeczytaj także