Obyczajowe zapowiedzi na luty

Jesteście ciekawi, co nowego pojawi się wśród powieści obyczajowych w tym miesiącu? Dobrze się składa, ponieważ przychodzę właśnie z gorącymi propozycjami. Te obyczajowe zapowiedzi na luty z pewnością umilą wam czas i sprawią, że mroźne wieczory upłyną pod znakiem przyjemnej lektury.

Autorzy prezentowanych dziś tytułów udowadniają, że literatura obyczajowa potrafi zaskakiwać. Płynąc z nurtem codzienności bohaterów, natkniecie się na silne emocje. Ponadto warto też pamiętać, że życie potrafi być nieprzewidywalne. I w tych historia właśnie o tym się przekonacie. W związku z tym koniecznie sprawdźcie, po jakie obyczajowe książki warto sięgnąć w lutym!

Obyczajowe zapowiedzi na luty

Co komu pisane - kup na TaniaKsiazka.plCo komu pisane

Kiedy Janina Opiłko, znana pisarka, pojawia się w życiu doktora Tomasza Bocianowskiego, te zmienia się diametralnie. Wokół niego dochodzi do niesamowitych, ale i nierzadko przerażających wydarzeń. I wiele wskazuje na to, że tylko autorka zna zakończenie tej historii.

Książka dostępna od 11 lutego 2021 roku.

Poza czasem - zobacz na TaniaKsiazka.plPoza czasem, kontynuacja Dziewięciu minut

Mija kilka dni od egzekucji, mającej zamknąć pewien rozdział w życiu Ginny. Jednak na światło dzienne zaczynają wychodzić sekrety, które burzą jej spokój. Czy Ginny i Tommy przetrwają zderzenie z koszmarami przeszłości? I czy istnieje szansa, by w końcu mogli wieść normalne życie, o jakim zawsze marzyli?

Książka dostępna od 15 lutego 2021 roku.

Obyczajowe zapowiedzi na luty - sprawdź na TaniaKsiazka.plKlejnoty miłości

Max i Eliza nie do końca potrafią określić, jakie uczucia ich łączą. Wkrótce sprawy komplikują się jeszcze bardziej. Ponieważ ciężarówka ze skarbem, który miał trafić do Państwowych Zbiorów Sztuki na Wawelu, przywiezionym przez Maxa, ulega katastrofie. A cenne klejnoty znikają. Rozpoczyna się śledztwo, a bohaterowie w oczekiwaniu na jego wyniki, wyjeżdżają do Francji…

Książka dostępna od 25 lutego 2021 roku.

Obyczajowe zapowiedzi na luty - sprawdź na TaniaKsiazka.plWybranka nauczyciela

Nagły wypadek uniemożliwia Christianowi pracę, a w związku z tym jego klasę przejmuje nowa w tamtejszej społeczności Ruby Glick. Jednak jej żywiołowe usposobienie kompletnie kłóci się z zachowawczymi metodami bohatera. Tym samym obawia się, że po jego powrocie do szkoły, uczniowie będę nie do opanowania. Ruby planuje dać z siebie wszystko, by jak najlepiej wypaść w nowej pracy. Na jej drodze niespodziewanie jednak zawsze będzie pojawiał się Christian…

Książka dostępna od 23 lutego 2021 roku.

Ogród księżycowy - kup na TaniaKsiazka.plOgród księżycowy

Pisarka, Sabina Południewska, kończy remontować stary dom i wiele wskazuje na to, że otoczona przyjaciółmi, w końcu uzyska spokój. Szybko jednak okazuje się, że dawne błędy rzucają długie cienie. A wybaczenie nie zawsze jest prostą sprawą.

Książka dostępna od 17 lutego 2021 roku.

Mocna więź - zobacz na TaniaKsiazka.plMocna więź

Michalina nigdy nie przypuszczała, że któregoś dnia o jej dramacie będzie rozprawiać cały kraj. Była zwyczajną kobietą, matką, żoną i babcią. Jednak pewnego dnia jej życie legło w gruzach. Jej ukochana córka Ania zaginęła bez śladu.

Książka dostępna od 24 lutego 2021 roku.

Przeczytaj także