Obca kobieta – nowość od Magdaleny Majcher

Ostatnia książka Magdaleny Majcher pt. Światło, które nie gaśnie miała swoją premierę w połowie czerwca. Fani pisarki powinni się zatem ucieszyć, że równo po trzech miesiącach ukaże się jej nowe dzieło. 16 września w księgarniach będzie można kupić powieść Obca kobieta. Znajdziesz w niej to, co bliskie tej autorce – obyczajową, emocjonalną historię poruszającą ważną tematykę społeczną. 

 

Obca kobieta Magdaleny Majcher Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Obca kobieta – nowość od Magdaleny Majcher

Magdalena Majcher w swojej najnowszej powieści pt. Obca kobieta bierze na warsztat powszechny problem rodzin powstałych w wyniku rozpadu jednych związków i zawiązania się nowych relacji w kolejnych. Na czym najbardziej cierpią dzieci.

Główną bohaterką jest Weronika. Ta na pozór spokojna bibliotekarka, pod maską zrównoważenia i wyciszenia ukrywa mroczne sekrety młodości, a które to błędy i grzechy istotnie wpłynęły na jej dalsze życie. Kobieta nigdy nie planowała dzieci, ponieważ w jej przekonaniu nigdy nie nadawała się na matkę. Los jest jednak przewrotny i gdy zakochuje się w Hubercie, okazuje się, że ten ma córkę Oliwię z poprzedniego związku. Przez dziesięć lat zatem bierze czynny udział w wychowaniu dziewczynki i zbliża się do niej. Niestety po dekadzie wspólnego życia Hubert postanawia od niej odejść. I dosłownie z dnia na dzień Weronika staje się dla Oliwii obcą kobietą, czyli tym, kim była od początku, ponieważ nie łączyły ich więzy krwi. Czy może jednak jest kimś więcej?

Na oficjalnym fanpage’u na Facebooku Magdalena Majcher opublikowała post dotyczący fabuły książki, w którym padają m.in. takie pytania:

Obca kobieta to powieść, która mierzy się z problemami współczesnych rodzin patchworkowych. Czy trzeba urodzić, aby zostać matką? Czy tytułowa obca kobieta ma jakiekolwiek prawa do kontaktów z dzieckiem po rozstaniu z jego ojcem?

Obejrzyj materiał video promujący najnowszą powieść Magdaleny Majcher:

Książka Obca kobieta Magdaleny Majcher znajduje się w tym miejscu. Do 16 września możesz ją zamówić przedpremierowo.

Czytaj także:

Przeczytaj także