Nuda w domu? Z nami wam to nie grozi!

Nuda w domu? Z nami wam to nie grozi. Napiszemy więcej, przymusowa kwarantanna to doskonały czas, żeby nadrobić książkowe zaległości. W związku z tym przygotowaliśmy dziś dla was przydatne zestawienie. Znajdziecie w nim pozycje, dotyczące popularnych gier, reportaże, poradniki czy książki dla dzieci i relaksującą kolorowankę dla dorosłych. Każda z tych pozycji uprzyjemni wam pobyt w domu i pomoże przetrwać ten czas izolacji. Kto wie, może odkryjecie w sobie nowe powołanie do niecodziennego hobby? Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak gorąco zachęcić was do zapoznania się z dzisiejszymi propozycjami. Oto i one!

Relaksujące mandale - kup na TaniaKsiazka.plNuda w domu – Relaksujące mandale

W dużej mierze, kontakt z kolorami rzutuje na postrzeganie świata. W dzisiejszych czasach presja i stres powodują, że bardzo często zapominamy o chwili relaksu, bądź spędzamy czas wolny w sposób, który nie wpływa na nas korzystnie. Przekonajcie się, jak łatwo to zmienić! I poznajcie sekret tybetańskich mnichów na pełną, wewnętrzną koncentrację! Dzięki tej książce odkryjecie terapeutyczną moc kolorów. Poza tym wraz z mandalami zobaczycie, że chwila relaksu może nie tylko odgonić zmęczenie, ale również pozytywnie wpłynąć na wszystkie aspekty życia. Ponadto ta kolorowanka pomoże wam uspokoić umysł, wyciszyć emocje, zmniejszyć poziom odczuwanego stresu czy poprawić koncentrację.

Nuda w domu – Football Manager to moje życie. Historia najpiękniejszej obsesjiFootball Manager to moje życie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Autorzy przedstawiają historię powstania gry. W trakcie czytania dowiecie się, dlaczego jej twórcy nie zdobyli zainteresowania ze strony Electronic Arts. Znalazło się tu również kilka polskich wątków. W pozycji opisani zostali ponadto piłkarze, którzy w prawdziwym świecie nie zdołali osiągnąć zbyt wielkich sukcesów, jednak w wirtualnym świecie zyskali status prawdziwych legend. Poza tym przeczytacie o tym, jak dzięki popularnej grze ludzie wygrywali pieniądze, tracili pracę czy zawalali szkołę. Dla niektórych gra stała się również przyczyną rozpadów związków czy nawet małżeństwa.

Nuda w domu – zobacz na TaniaKsiazka.plNuda w domu – Kronika. World of Warcraft, tom I

Jest to dzieło wielu autorów, którzy podjęli się próby usystematyzowania i opowiedzenia o tym, jak powstał Azeroth. Czyli jedno z ważniejszych miejsc całego uniwersum. To nietypowa kapsuła czasu, przenosząca czytelnika do początków, gdy zaczął wyłaniać się wszechświat, a w kosmosie panowali tytani. W związku z tym książka ukazuje nieznane fakty i przypomina najpiękniejsze opowieści. Końcowy rozdział o narodzinach Medivha, ostatniego Strażnika Tirisfal, to równocześnie otwarcie dla kolejnego tomu. Warto przy tym wspomnieć, że niebywałą zaletą tej pozycji są także ilustracje, uzupełniające informacje zawarte w książce i działające na już rozpaloną jej zawartością wyobraźnię.

Nuda w domu – Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej

Przede wszystkim przygotowano tu dwanaście lekcji, prezentujących arkana wysokiej sztuki magicznej. Dzięki temu zapewniają one Magija współczesna - kup na TaniaKsiazka.pluczniom bezpieczne zapoznanie się z serią praktycznych ćwiczeń i rytuałów. A wszystko to zostało uzupełnione porcją solidnej wiedzy, historii i teorii, potrzebnych do tego, abyście stali się prawdziwymi magami ceremonialnymi. Książka jest mocno zakorzeniona w tradycji magicznej Zachodu, ale również dostosowana do wymagań współczesnej praktyki.

Tym samym pomaga osiągnąć pełne mistrzostwo we wszystkich podstawowych zagadnieniach magicznych. Takich jak: tajemnice Kabały, najpotężniejsze rytuały magiczne, tworzenie i przeprowadzanie własnych rytuałów, medytacja, etyka magiczna, projekcja astralna, narzędzia magii, przywoływanie duchów, tantra i magia seksualna, Tarot, talizmany i amulety, sekrety wizualizacji, alchemia, samoobrona psychiczna czy rytuały uzdrawiania.

Książka dostępna od 25 marca 2020 roku.

Nuda w domu – sprawdź na TaniaKsiazka.plNuda w domu – Trudny przypadek. Prawdziwe historie polskich lekarzy

Chirurg, internista, ginekolog. Psychiatra z kilkudziesięcioletnim stażem pracy oraz początkujący stażysta w hospicjum. Pielęgniarka wysłana na misję medyczną do toczonej wojną Libii i dentysta gwiazd show-businessu. A poza tym psychodietetyczka oraz lekarka posiadająca własne prosektorium. Oni wszyscy opowiadają o pacjentach i przypadkach, których nigdy nie zapomną.

W związku z tym znajdziecie tu m.in.: historie o chłopcu, który wierzył, że gdy schudnie, zostanie oddany niewydolnej wychowawczo matce czy o dziewczynie, która wolała iść na randkę niż ratować własne zdrowie. Poznacie też opowieść o młodym mężczyźnie, który zachorował na nieuleczalną chorobę w wieku zaledwie dwudziestu kilku lat. I o kobiecie z Afryki, którą tamtejszy poziom medycyny skazał na śmierć, chociaż jej choroba jest całkowicie wyleczalna w państwach Zachodu.

Nuda w domu – Miodzio! Jak założyć ul, hodować pszczoły i produkować własny miódMiodzio! - kup na TaniaKsiazka.pl

Autor przekonuje, że pszczelarstwo to doskonałe hobby, które wiąże się z fantastyczną zabawą i uczy nas cierpliwości, dając przy okazji mnóstwo satysfakcji. W związku z tym z tej fascynującej lektury dowiecie się, że nasz własny wkład w ratowanie planety jest na wyciągnięcie ręki. A pszczelarstwem możemy zajmować się niezależnie od tego, czy mieszkamy w mieście, czy na wsi. Poza tym ten poradnik to bardzo praktyczna i fascynująca lektura, która może odmienić nasze codzienne życie i zaszczepić w nas nową pasję. A ponadto… kto by nie chciał zajadać się codziennie miodem z własnej pasieki?

Książka dostępna od 1 kwietnia 2020 roku.

Dziennik. Zagadkowa podróż - kup na TaniaKsiazka.plNuda w domu – Dziennik: Zagadkowa podróż

Wraz z bohaterami książki: Karoliną, Kazikiem oraz wydrą Hiacyntą czytelnicy udadzą się na poszukiwania zaginionego przyjaciela. A w związku z tym, dzięki wskazówkom Zagadroida wspólnie przemierzycie 7 rozdziałów we wszystkich zakątkach świata. I rozwikłacie ponad 40 zagadek. Poza tym znajdziecie tu prosty, niewymagający połączenia z Internetem system podpowiedzi. To sprawia, że z książki mogą skorzystać najmłodsi czytelnicy, bez pomocy dorosłych.

Przeczytaj także