Nowy sposób liczenia kosztu przesyłki zagranicznej

Jak już wiesz TaniaKsiazka.pl wysyła swoje produkty na cały świat, bez wyjątków. Gdziekolwiek więc się znajdujesz, z powodzeniem możesz korzystać z naszych atrakcyjnych ofert.

Zamówienie do Europy dostarczymy do Ciebie przesyłką pocztową ekonomiczną, priorytetową lub przesyłką kurierską. Poza Europę wysyłamy przesyłkami Poczty Polskiej – priorytetową lub ekonomiczną. Proponowane są zawsze najkorzystniejsze opcje, ale wyboru dokonujesz Ty!

To jednak nie wszystko! Wprowadziliśmy zmiany, dzięki którym możesz pozwolić sobie na zakup jeszcze większej ilości książek. Otóż, od dzisiaj za przesyłkę zagraniczną koszty naliczane będą od wagi, nie jak było do tej pory, od sztuki. To oznacza, że zapłacisz mniej!

Chcesz sprawdzić ile wyniesie Cię opłata za dostawę do twojego aktualnego miejsca pobytu? Nic prostszego. Wejdź w zakładkę „Koszt dostawy”, dostępną już na stronie głównej TaniaKsiazka.pl. Następnie po kliknięciu „Wysyłka za granicę”, znajdziesz się w odpowiednim miejscu, aby przekalkulować koszt wysyłki swojego zamówienia.

zagr1

Przewiń stronę w dół a ukaże się ci tabelka z wszystkimi niezbędnymi parametrami. Zawiera ona informacje o możliwych sposobach wysyłki oraz przewidywanym czasie dostawy do danego kraju. Oprócz tego, razem z dostępnymi przedziałami wagowymi, uwzględniony został także koszt wysyłki do wybranego przez ciebie kraju.

zagr 2

Pamiętaj, że wszystkie wielkości różnią się w zależności od aktualnie wybranego kraju. Aby przejrzeć cechy wysyłki do innych państw, po prostu rozwiń listę i wybierz te, które budzi Twoje zainteresowanie.

zagr 3

Przejdź na TaniaKsiazka.pl i sprawdź koszt wysyłki za granicę >

Przeczytaj także