Nowy listing = większe możliwości!

Każdego dnia dbamy o to, by zadowolenie z zakupów na TaniaKsiazka.pl nieustannie rosło. Najczęściej przejawia się to ciekawymi zniżkami i promocjami. Tym jednak razem mamy dla Ciebie innowację – wprowadziliśmy nowy widok listy produktów. Dzięki niemu dotarcie do produktów, które Cię interesują będzie jeszcze prostsze, szybsze i przyjemniejsze!

Poniżej krótki opis nowych funkcjonalności. Gorąco zapraszamy do testów oraz zgłaszania uwag.

  • Jak włączyć nowy widok?

    Spójrz na zrzut ekranu z jednego z wyników wyszukiwania w TaniaKsiazka.pl. W lewej górnej części znajduje się pomarańczowy pasek. Wystarczy kliknąć go, by zmienić widok na nowy. Po wybraniu nowego widoku, w miejscu paska pojawi się kolejny komunikat. Ponowne kliknięcie pozwoli Ci wrócić do starej wersji widoku listy produktów.
    TK_nowy_wyglad

  • Na jakich stronach mogę włączyć nowy wygląd?

Nowy wygląd możesz włączyć praktycznie na każdej stronie, gdzie znajduje się lista produktów. Najpopularniejszymi z nich są wyniki wyszukiwania oraz karta kategorii.

  • Co mogę robić w nowym wyglądzie?

Możliwości masz mnóstwo 🙂 Możesz ograniczać widok kategorii do wybranych książek autora, książek z określonej kategorii, serii czy tag. Zobacz poniżej wybrane możliwości:

TK_kategoria_filtry1

Cena, dostępność, czas oczekiwania na wysłanie – oto kolejne opcje wyboru produktów. Co prawda niektóre z nich już były, jednak czasami pisaliście, że są nieco ukryte. Gorąco zachęcamy do samodzielnego eksplorowania możliwości nowego listingu! 🙂

TK_kategoria_filtry2

 A może interesują Cię przeglądanie nowości albo alfabetyczne? Sortowanie znajdziesz w prawej górnej części księgarni, w pobliżu nazwy strony, na które jesteś. Na przykładowym obrazie poniżej widzisz umiejscowienie sortowania przy nazwie kategorii: TK_kategoria_nowy-widok2
To dalej nie wszystko – możesz również przełączyć się, by zobaczyć TanioKsiążkowe zasoby w wyglądzie kafelkowym:

TK_kategoria_nowy-widok

  • Jak usunąć zaznaczony filtr?

Na poniższym obrazku widać skomplikowaną opcję użycia filtrów – wyświetliłam  książki z Wydawnictwa Kobiecego posortowane od najnowszych i wyświetlone w układzie kafelkowym. Czerwoną strzałką zaznaczyłam to, jak wygląda usuwanie filtrów nawet wtedy, gdy nie widać opcji, jaką się wybrało (mój wybór znajduje się na liście, którą rozwijamy przez wybór „więcej” pod listą pierwszych 10 wydawnictw.

TK_kategoria_zaawansowane

Cechą charakterystyczną takiego filtru do usunięcia jest to, że opcja „wyczyść”, która się wyświetla przy nazwie sposobu filtrowania jest w klasycznym stylu odnośnika (kolor ciemnoniebieski oraz podkreślenie).

  • Jak wyłączyć nowy widok?

Mamy nadzieję, że nowy wygląd przypadnie Ci do gustu.

TK_kategoria_wroc

 

Jeśli chcesz coś zmienić i usprawnić, pisz na: pomysly@taniaksiazka.pl!

Przeczytaj także