Nowy kryminał od Roberta Małeckiego!

Nowy kryminał od Roberta Małeckiego - kup na TaniaKsiazka.plNowy kryminał od Roberta Małeckiego z pewnością ucieszy wszystkich fanów twórczości polskiego pisarza. Poza tym to również doskonała wiadomość dla każdego miłośnika literatury kryminalnej i sensacyjnej. Ponieważ Małecki po raz kolejny udowadnia, że we wspomnianych gatunkach wciąż czuje się jak ryba w wodzie. Dzięki temu czytelnicy otrzymali kolejną, intrygującą i wciągającą historię. Książka pt. Wada to jednocześnie drugi tom cyklu o Bernardzie Grossie. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję! Sprawdźcie, co tym razem autor przygotował swoim wiernym fanom.

Nowy kryminał od Roberta Małeckiego – sprawy pogrzebane dawno temu i świeże ślady zbrodni

Nad Chełmżą zbierają się groźne burzowe chmury, a poza tym mieszkańcom dokuczają nieznośne, sierpniowe upały. Komisarz Bernard Gross na leśnej polanie w pobliżu jeziora znajduje pusty, zakrwawiony namiot. Powoli odkrywa, że wokół niego jest znacznie więcej śladów krwi. Tym samym wszystko wskazuje na brutalną zbrodnię, której ofiarą mogła paść młoda kobieta. Jest tylko jeden kłopot. Bernard Gross nie ma żadnego punktu zaczepienia. Brakuje mu ciała ofiary, narzędzia zbrodni i sprawcy. Tym samym przed komisarzem niezwykle trudne zadanie. To wiele niewiadomych i mylnych tropów, którymi musi podążyć. A wszystko po to, by w gęstniejącym mroku odnaleźć przerażającą prawdę. Prawdę, która nieuchronnie odsłoni rodzinną tajemnicę sprzed wielu lat.

Przypominamy, że nowy kryminał od Roberta Małeckiego jest już dostępny w sprzedaży. Prezentowaną dziś książkę pt. Wada znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Autor po raz kolejny udowadnia, że jego krajowy sukces nie jest kwestią przypadku. Powieści Małeckiego intrygują, wciągają i trzymają w napięciu aż do ostatniej strony. Jednym słowem mają w sobie wszystko to, z czego powinna składać się dobra książka.

Tutaj natomiast znajdziecie pierwszą część cyklu o Bernardzie Grossie. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także