Nowość od Reginy Brett!

Nowość od Reginy Brett. Kochaj - kup na TaniaKsiazka.plKochaj, taki tytuł nosi nowość od Reginy Brett. Autorka skradła serca Czytelników na całym świecie, a jej powieści w błyskawicznym tempie zyskały status bestsellerów. Dziś trudno znaleźć osobę, która nie kojarzy tytułów takich jak Jesteś cudem, Bóg nigdy nie mruga czy Bóg zawsze znajdzie ci pracę. I nawet jeśli nie czytaliście tych pozycji, to z pewnością o nich słyszeliście. Można powiedzieć, że świat literatury oszalał na punkcie książek Brett i właściwie nie ma się co dziwić. Bo autorka zdecydowanie ma wiele do powiedzenia w sprawach, które są ważne w życiu każdego człowieka. Co więcej, wciąż zaskakuje świeżymi pomysłami. A najnowszą publikacją udowadnia, że ma jeszcze wiele do zaoferowania odbiorcy.

Nowość od Reginy Brett – najbardziej osobista książka autorki

Z czym odbiorca zetknie się tym razem? Brett w najnowszej publikacji kieruje słowa do wszystkich, którzy zostali zranieni albo kochają zranionych. Często zdarzają się również osoby, które nie mają świadomości własnych ran. Jednak inni potrafią doskonale je dostrzec. Oni także znajdą tu coś dla siebie. Tak naprawdę wszyscy, głodni miłości zrozumieją to, co chciała przekazać autorka. Jak sama zaznacza, przez wiele lat swojego życia czuła, że brakuje jej tego uczucia. A kiedy zdała sobie sprawę, że nie jest w tym osamotniona, postanowiła napisać tę książkę.

Regina Brett w życiu przeżyła wiele trudnych chwil. Jednak, kiedy teraz patrzy na nie z perspektywy czasu, potrafi dostrzec w nich ogromny dar. A doświadczeniem, które zdobyła, dzieli się z innymi. Co więcej, autorka zdaje sobie sprawę, że gdyby mogła wybrać, nie chciałaby przeżywać wielu z tych przykrych i trudnych sytuacji. Mimo to, jak twierdzi, nie żałuje ani chwili w życiu. Bo każde doznanie i związek sprawiły, że stała się tym, kim teraz jest. I nie boi się przyznać przed całym światem, że w końcu pokochała siebie taką, jaką jest.

Takie jest też przesłanie tej książki. Regina Brett pragnie, by Czytelnicy pokochali siebie, swoje życie i otaczających ich ludzi.

Nowość od Reginy Brett pt. Kochaj znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także