Nowość od Wm. Paula Younga!

Rozdroża to gorąca nowość od Wm. Paula Younga autora, który szturmem wdarł się na bestsellerowe listy na całym świecie. Wszystko za sprawą jego poprzedniej powieści pt. Chata. Swoją drogą warto wspomnieć, że obecnie w kinie można zobaczyć jej ekranizację. Wybieracie się?

Nowość od Wm. Paula Younga – Rozdroża

Czy autorowi uda się powtórzyć swój poprzedni sukces? Przekonajcie się sami! Jego najnowsza, wzruszająca historia zaczyna się od biznesmena. Anthony Stewart obecną pozycję zawdzięcza jedynie swojej ciężkiej pracy. Jest samotnym mężczyzną po czterdziestce, do którego przywarła łatka „negocjatora dużych i trudnych transakcji”. Bez wątpienia jest uzależniony od wygranej, a jego zyski z inwestycji wciąż rosną. Wśród pracowników wzbudzał strach i gotowy był za wszelką cenę postawić na swoim.

Za samolubną ambicją i strachem ukrywa się jednak ogromne cierpienie i ból po stracie miłości. To wszystko jednak trwa do czasu, kiedy lekarze wykrywają u niego nowotwór. Guz mózgu sprawia, że mężczyzna zapada w śpiączkę i trafia do szpitala na OIOM. Następnie budzi się w surrealistycznym świecie, gdzie ponownie przeżywa swoje wzloty i upadki. Bohater jest zupełnie nieświadomy stanu, w jakim się znajduje. A jego jedynym drogowskazem w tej przedziwnej wędrówce jest nieznane źródło światła, ku któremu kieruje swe kroki.

Tym razem autor poddaje swojego bohatera niezwykłej próbie. W mocnych słowach przedstawia jego zagubienie i niedowierzanie. Wrzuca go w środek zupełnie odmiennych sytuacji od tych, z którymi musiał mierzyć się na co dzień. Wierzenia Anthonego zostają wystawione na ciężką próbę. Mężczyzna otrzymuje jednak możliwość zmiany samego siebie – wybór należy do niego…

Nowość od Wm. Paula Younga, czyli książkę Rozdroża znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także