Nowość od Virginii C. Andrews!

Nowość od Virginii C. Andrews Mroczny las - sprawdź na TaniaKsiazka.plMroczny las – taki tytuł nosić będzie nowość od Virginii C. Andrews, która w sprzedaży pojawi się już 16 czerwca 2017 roku. Autorka serca Czytelników na całym świecie zdobyła serią opowiadającą o przygodach rodziny de Beers. Najnowsza powieść jest już drugą z kolei, następne już wkrótce mają również pojawić się na polskim rynku.

Warto tu wspomnieć, że kariera Virginii C. Andrews nabrała tempa tuż po publikacji Kwiatów na poddaszu i do dziś nie zwalnia. Na koncie ma ona prawie dwadzieścia bestsellerowych serii, które sprzedano w łącznym nakładzie 106 milionów egzemplarzy. Nie zwlekajcie więc ani chwili i koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała dla was ta bestsellerowa pisarka!

Nowość od Virginii C. Andrews – dowód na świetną formę autorki

Willow De Beers w końcu odkrywa prawdę o tym, kim jest. W związku z tym sprzedaje rodzinny dom w Karolinie Północnej i wyprowadza się do Palm Beach. Mieszka tam pod jednym dachem z rodzoną matką i przyrodnim bratem.

Przed ambitną dziewczyną niezwykle trudne wyzwanie. Musi stawić czoła światu, który przepełniony jest ogromnymi fortunami. Co za tym idzie, to również ciężka walka ze snobizmem i blichtrem otaczającym ją ze wszystkich stron. Ekscentryczni i plotkarscy sąsiedzi nie ułatwiają sprawy. Na każdym kroku dają jej do zrozumienia, że jest tu niemile widziana. Ciężkie chwile Willow stara się rekompensować sobie faktem, że odzyskała jedną z najważniejszych osób – matkę.

Na horyzoncie pojawił się również Thatcher Eaton, przystojny i młody adwokat, który od razu zauroczył dziewczynę, a wkrótce po tym oświadczył się jej. Dzięki temu uciążliwe życie zmieniło się w piękną bajkę. Na ich ślub czekało z niecierpliwością całe Palm Beach.

Okazuje się jednak, że nie zawsze wszystko jest takie, jak się wydaje. Cienka nić nieporozumienia staje się coraz bardziej widoczna, a nieszczęśliwe wydarzenia przybierają rozmiar katastrofy. Mówi się, że po każdej burzy wychodzi słońce, Willow nie jest już tego taka pewna.

Książkę pt. Mroczny las znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także