Nowość od Przemysława Wechterowicza!

Nowość od Przemysława Wechterowicza - zobacz na TaniaKsiazka.plNowość od Przemysława Wechterowicza to doskonała wiadomość dla wszystkich rodziców i ich zaczytanych dzieci. Autor ma już na koncie kilka bestsellerowych tytułów dla dzieci. Światło dzienne ujrzała jego kolejna bajka pt. Gdzie jesteś, Mamo?, która zainteresuje nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Wiadomo przecież nie od dziś, że książki poszerzają horyzonty, bawią, uczą i rozwijają wyobraźnię oraz kreatywność dziecka. Tym samym początek roku to świetna okazja, by przekonać maluchy do tego, iż czytanie to świetna sprawa. Tym samym prezentowana dziś książka z pewnością ułatwi wam to zadanie. Przekonajcie się dlaczego!

Nowość od Przemysława Wechterowicza – Gdzie jesteś, Mamo?

Bohaterami najnowszej książki autora są urocze niedźwiadki, a właściwie niedźwiedzia rodzina.  Część czytelników kojarzy ich pewnie z pozycji Proszę mnie przytulić. Piękne, kolorowe ilustracje zainteresują każde dziecko. Skutecznie też pobudzą wyobraźnię i sprawią maluchowi mnóstwo frajdy.

Tata Niedźwiedź i mały Niedźwiadek mają za sobą dzień pełen emocji. Poza tym są bardzo stęsknieni za Mamą Niedźwiedzicą. W związku z tym pędzą właśnie na spotkanie z nią w umówione miejsce. Tymczasem gdzieś daleko Mama Niedźwiedzica szuka krzywej wierzby, pod którą miała się spotkać cała trójka. Błądząc w zakamarkach lasu, prosi o pomoc napotkane zwierzęta. Te jednak zachowują się nieco dziwnie. Tym samym Mama Niedźwiedzica jest zupełnie zdezorientowana, a czas ucieka. Dużymi krokami zbliża się właśnie noc.

Prezentowana dziś historia to niezwykła opowieść o tym, że dobro wraca. Jest pełna ciepła i humoru, dzięki czemu doskonale zapada w pamięć i sprawia, że dzieciaki chętnie do niej powracają.

Przypominamy, iż nowość od Przemysława Wechterowicza pt. Gdzie jesteś, Mamo? jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim rodzicom i ich maluchom. To świetny pomysł na prezent czy upominek bez specjalnej okazji. Gwarantujemy, że ta historia zainteresuje nawet najbardziej oporne dziecko. Poza tym początek nowego roku to świetna okazja, by wprowadzić w świat dziecka nieco więcej (lub jeszcze więcej!) ciekawych i wciągających książek. Koniecznie zatem sprawdźcie tę pozycję!

Inne książki autora znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także